תבוסה כפולה לדרעי גם בירושלים: "ברקת ניצח בגדול מול ליאון"

אריה דרעי יו"ר ש"ס הצליח בלילה אחד לחטוף 2 מכות אנושות שיתכן ויגרמו לו לעזוב את ראשות התנועה, זאת לאחר שפעילים רבים מתומכיו שעשו הכל למען בחירת ראשי הערים שדרעי חפץ בהם בגלל כל מיני אינטרסים שונים, כועסים וזועמים עליו מאוד, ודורשים ממנו שיתפטר, לאחר שבאלעד מועמדם של גדולי ישראל ישראל פרוש ניצח בגדול את צוריאל קריספל מועמדו שלו.

אך אם כל זה לא די כעת הגיעה המכה האנושה שבעתיים, לאחר שראש העיר המכהן, ניר ברקת, זכה בקדנציה נוספת וימשיך לחמש שנים נוספות. לאחר ספירת כמעט שלושה רבעים מהקלפיות בעיר הגדולה בישראל, ברקת זכה ל-51% מהקולות, ומשה ליאון – המועמד מטעם רשימת הליכוד-ביתנו – קיבל רק 45%.

ניר ברקת אמר בנאום הניצחון לתומכיו בשעה 3 בבוקר במטהו, "הבחירות הללו היו אחד המירוצים הקשים והמורכבים ביותר, ואני רוצה להודות לתושבי ירושלים שנתנו לי מנדט להמשיך לעוד חמש שנים, בחמש השנים התווינו דרך וחזון והוכחנו שהפוטנציאל האמיתי יכול להתגלות. הנחנו תשתית לקדם את ירושלים גם בקדנציה הבאה. יש לכולנו עוד עבודה, שמענו ביקורת ושמענו גם צרכים, ואני מבטיח שהכל נכנס לאוזן. כעת, אנחנו צריכים לפעול ביחד, לשים את המחלוקות בצד, זה לא זמן למריבות. זה הזמן לחבק, ואני מחבק את כל תושבי ירושלים", אמר ברקת. כשהוא כנראה ממש לא מתכוון לחבק את דרעי וליברמן שכמעט גמרו להפלתו.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רעידת אדמה שישית הורגשה אתמול בצפון וכולנו עוד ישנים!!! ממש טיפשים למה?
  ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי הזה? וכבוד הרב עמאר שליט"א ואלי ישי שליט"א. וכבוד הרה"ג אמנון יצחק שליט"א וכו' ועד רבנים וצדקים, ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים קניבסקי ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!!

  למה מבזים היום תלמידי חכמים ברבים ולא דועגים לגהנים ח"ו. רבותי סברי, כעת לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו מעקבים אותו, כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה -ותפלה -וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. אין ברירה חייבים לשפר הצניעות מיד!!!.

  המביט לארץ ותרעד – בארבעת ימים האחרונים הורגשו חמשה רעידות אדמה בצפון. כנראה שהקב”ה כועס ובוכה על עמ”י ועל ההתנהגות שלהם? ועל הצניעות שלנו!!! הוא מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאיתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו, אנחנו רק צריכים לבחור את זה ולהשתמש איתם ולשפר הצניעות.

  בקיצור – רק תשובה וה' יחוס עלינו. וכן אומר לנו דוד המלך ע"ה והוא (השם) רחום יכפר עוון ולא ישחית, וְהִרבה להשיב אפו ולא יעיר כל חמתו (תהילים,מזמור ע"ח,פסוק ל"ח).

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לדור רעי לא היה איכפת מה יקרה בבית- שמש שמתם לב? למה? כי את אבוטבטל הביא אלי ישי.

  רון |
  הגב
 3. טיפשים! עד שלא יבקשו מחילה מהרב אמנון יצחק אפקט הנפילה ילך ויתעצם!

  רון |
  הגב