תגובות על הפיגוע: "הפלסטינים מסיתים נגד ישראל"

בעקבות הרצח המתועב של קצין המשטרה, במערכת הפוליטית מיהרו להגיב: ראש הממשלה בנימין נתניהו משתתף בצער משפחתו של קצין המשטרה שנרצח אמש בדרך לארוחת ליל הסדר.
רה"מ נתניהו אמר עוד: "הרצח הנפשע הזה של אדם שנסע עם משפחתו לארוחת חג החירות הוא תוצאה של ההסתה שלה אחראית הרשות הפלסטינית. הרשות הפלסטינית ממשיכה כל הזמן לשדר בכלי התקשורת הרשמיים שלה תכנים המסיתים נגד קיומה של מדינת ישראל ואמש ההסתה הזאת תורגמה לרצח של אב שנסע עם משפחתו לחגוג את ליל הסדר. ההסתה של הרשות הפלסטינית נמשכת בכך שעד לרגע זה היא לא מצאה לנכון לגנות את המעשה המתועב והנפשע הזה".

ח"כ אבי וורצמן אמר בעקבות הפיגוע בערב חג כי הוא קורא לרוה"מ לעצור כל הדברות עם הפלשתינים. "הפיגוע הנורא בו נפגעה משפחה בדרכה לחגוג את חג הפסח הוא הוכחה נוספת לכך ששחרור מחבלים רק מעודד טרור ולא מקדם אותנו לעבר השלום. הרשות הפלשתינית שאינה טורחת אפילו לגנות את הטרור וממשיכה לפעול בניגוד להסכמים אינה ראויה למחוות ועל ראש הממשלה לעצור כל סוג של הדברות מולם".

ח"כ אלי ישי  הגיב על הפיגוע ואמר: לאפסן את רעיון שחרור המחבלים  יו"ר הועדה למוכנות העורף, ח"כ אלי ישי מגיב לפיגוע ואומר: "הפיגוע מציב לקברניטי המדינה תמרור עצור ואזהרה כנגד הרעיון האנטי ישראלי של שחרור מחבלים. מי שמבקש לשחרר רוצחים בתקווה לשלום שיכון לפיגועים נוספים. על רה"מ להסיר מסדר היום רעיון מסוכן זה".

ח"כ איילת  שקד  הגיבה על הפיגוע אמש: "הרוצחים  הפלשתינאים זוכים בחג חירות משלהם על כל מעשה טירור אותו הם מבצעים.

בזמן ישיבתם בכלא הם מקבלים משכורת שמנה מהרשות ומתענגים על אוכל טוב. כל זה בתוספת שעות בידור טלוויזיוניות איכותיות עם עשרות ערוצים וחברה טובה. אה וכמובן, חנינה מהכלא תוך מס' שנים בעקבות חתימה על עסקה . ומי לא רוצה שכל יום יהיה יום חג??"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.