תגובתו של הרב ראובן זכאים מתכנית "הדובר"

אנו מבאים לפניכם את תגובתו של הרב ראובן זכאים מתוך עמוד הפייסבוק שלו מאת כתבנו :יצחק בצון

אחיי ואחיותי! אלו לא שלושה מתוך ארבעת השופטים בתוכנית 'גמר הדובר' אמש, ניצן חן, אלעד טנא ונורית דאבוש, שחכמתם התבלעה, בניגוד לכל הגיון אלמנטרי, למרות שגם הם בצאתם מהאולם סחו ביניהם, והגיעו דבריהם מבלי משים לאזני כמה מהציבור, שעוול עשו עימי, ושלא בצדק חרצו את דינם, אחרי נאום שלי, בן 4 דקות, היחיד שגרף תשואות רבות. וביננו.

הרי נאומים הם ה'בייבי' שלי… הודה בפניי אחד מהם שלא ידע מראש שנתבקשנו להכין נאום, ולא הרצאה. ומשום כך לא בחן את הדברים מהפוזיצייה הנכונה, הוא אף התנצל מעמקי נשמתו. ורשימת המתנצלים מאז ארוכה ארוכה,,, עוד הרבה שאלות ותמיהות נותרו בעינן. אך אני אין לי אלא לקבל בשמחה ובאהבה את דין הבורא, מסובב כל הסיבות, ולהכריז: 'מאת השם היתה זאת- היא נפלאת בעיננו'. 'משפטי השם אמת- צדקו יחדיו!'

תודתי לשופט התוכנית יוסי אליטוב שלא היה צריך להתנצל, כי משפטו היה מלכתחילה צדק ואמת. תודתי לאלפי התומכים והמצביעים והמעודדים לכל אורך הדרך. לקהל החם שבא לעודד ולחזק באירוע אמש.

תודה לאבי מימרן השדרן הרהוט האחד והמיוחד, ולאלוף התקשורת מוטי לביא, מרדיו קול ברמה. תודה למנחה המוכשר יעקב אייכלר.

ברכות לזוכה ידידי ואהובי יעקב עמר, שיזכה לקדש שם שמים בכל אשר יפנה. וברכות מקרב לב לשניים הנוספים, הטאלנטים, המבריקים, שהעפילו גם הם לגמר נועם גרוס ודוד רוזנטל. עוד נכונו לכם גדולות ונצורות! ואיך הבטחתי, במובן הכי חיובי של המילה: אתם עוד תשמעו ממני! (ולמי שלא נותרה סבלנות: יחפש באתר 'הידברות' את הרצאותיי, וירווה צמאונו).

16 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ציטוט של זכאים-

  "ואיך הבטחתי, במובן הכי חיובי של המילה: אתם עוד תשמעו ממני! (ולמי שלא נותרה סבלנות: יחפש באתר 'הידברות' את הרצאותיי, וירווה צמאונו)."

  חחחחחחחחחחחחחחח
  חולה נפש מחמיא לעצמו

  גם הטוקבקים כאן הם שלו |
  הגב
 2. בלי ספק הרב זכאים הוא הדובר ואין אחר בלתו, הבעיה היא ששופטי הגמר משום מה חיפשו להוריד את המוכשר, זכאים היה בעיניהם האיום הגדול, אחרי שהוא ירד, מבחינתם הכל טוב. מבחינתי הוא הדובר. מי שחושב אחרת נגוע או בחוסר דעת או באנטישמיות [אפלייתית ידועה].

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. צודק ב 100% הייתי שם זו הייתה בושה בלשון המעטה… מי שמדבר כנראה שלא היה שם.

  אהרון |
  הגב
 4. המגוחך בתכנית שיצאה מנקודת הנחה שמימרן ואייכלר הם בודאי מבינים בתקשורת…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. ראיתם פעם אדם שאוכל 4 סטקים + 8 שניצלים + 2 רבעי עופות כל יום . ואותו אדם מונה ליו"ר אגודת הצימחונים הבינלאומית ???…

  ראשית מחובתינו להודיע שכל הענין אינו אלא הצגה נלעגת של "דובר" לציבור החרדי, כשרוב הציבור החרדי האמיתי (פרייער מי שנפגע) אינו מודע /משתתף/מעונין/בז/מחרים/ , יתר על כן רוב הציבור החרדי האמיתי (כנ"ל) אינו רואה באדם בעל פייסבוק אחד שמייצג אותו כלל וכלל, ובודאי הוא לא יוכתר על ידם לדובר שלהם, והדוגמא שניתנה בראשית הדברים מחוירה לעומת הגיחוך שב"דובר" החרדי !!!

  נרצה או לא נרצה נחפוץ או לא נחפוץ זוהי האמת ואין בילתה !

  אתה סבור אחרת ?
  כנס לבית המדרש הראשון שנקרה בדרכך שאל מס' אנשים, ותיווכח ! בהצלחה !

  ואגב ברכת הצלחה לראובן התותח האהוב והמשכיל, שבלי ספק יגיע רחוק !

  יה"ר שנשוב כולנו בתשובה שלימה…

  חד השכל |
  הגב
  • כי גם במקרה זה דווקא האשכנזים שליהקו את התוכנית מטעם קול ברמה אשמים במחטף!!! חוץ מזה לאשכנזים לא היה סיכוי מלכתחילה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. מי שלא יודע לבלום לשונו כנראה באמת לא יכול להיות דובר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. הרב זכאים! אתה מלאך! איזו קבלת הדין באהבה! אני יודע שהעוול זעק לשמים. כל מי שנכח שם, כמוני, הרגיש.קיפות, ההתמהמהות הלא מוסברת עם ספירת הקולות. למי המתינו שם? חוסר הש נראה אם לקול ברמה יהיה את האומץ להעלות את שלושת הנאומים, שמשום מה עד היום לא עלו. אולי מחשש שהקלון יתגלה. כיצד לא שפטו נכונה את המבריק שבנאומים. אין לי ספק שעוד תפתיע!!

  אברהמי |
  הגב
  • מה שייך להפסיד בכבוד? אם כל המשחק היה בזוי. כמי שנכח שם אני חותם על כל מילה של זכאים. חוץ מזה הוא לא התבכיין. הציג עובדות תמוהות שהכל היו שותפים לתמיהות אלו. יש לך ספק שהוא היה לוקח בהליכה? תשאל את כל מאזיני קול ברמה כולם מרגישים מרומים! אני אישית שמעתי וראיתי את ניצן חן (תצא בחוץ) ניגש לזכאים ומבקש סליחה!! באומרו: לא היינו פייר איתך! היה לכך תקדים??

   חגי לונדון |
   הגב