צפו: כך הגיב ראש הממשלה לפסל הזהב (וידאו)

רה"מ נפגש עם תלמידי מכינות צבאיות ושם גם התייחס לסאגת הפלת הפסל בדמותו. וגם מהו הסיפור בתנ"ך שהכי ריגש אותו. צפו { "עוד מעט יעשו פה פסל זהב"}

רה"מ נפגש עם תלמידי מכינות צבאיות בדרום, ושם גם התייחס לסאגת הפלת הפסל בדמותו בזמן שבא לשבת על כסא פלסטיק רעוע: "עוד מעט יעשו פה פסל זהב".

נתניהו סיפר: "היה לי היום מפגש מיוחד בשדה בוקר עם תלמידי מכינות צבאיות. אני כל כך אוהב אותם. הם הפרק הבא בסיפור חיינו, הפרק הבא בסיפור הציוני".

ראש הממשלה גם חשף לתלמידים מהו הסיפור בתנ"ך שהכי ריגש אותו. "פרשת יוסף ואחיו הוא הסיפור שהרי אהוב עליי בתנ"ך, והכי נקשרתי אל הסיפור הזה".

צפו

הצטרפו למפגש של ראש הממשלה בנימין נתניהו עם תלמידי המכינות הקדם צבאיות בשדה בוקר

פורסם על ידי ‏ראש ממשלת ישראל‏ ב- יום שלישי, 6 בדצמבר 2016

היה לי היום מפגש מיוחד בשדה בוקר עם תלמידי מכינות צבאיות. אני כל כך אוהב אותם. הם הפרק הבא בסיפור חיינו, הפרק הבא בסיפור הציוני.(וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: ניר שרף, לע"מ)

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‏ ב- יום שלישי, 6 בדצמבר 2016

https://www.youtube.com/watch?v=mcNtLSHsTK0

צפו: תגובתו של ראש הממשלה לפסל הזהב בדמותו.

‎Posted by ‎חדשות השואגים לימין‎ on‎ יום שלישי 6 דצמבר 2016

כזכור, הפסל של נתניהו שהוצב הבוקר (שלישי) בכיכר רבין בתל אביב הופל על ידי תושבים בעיר. בתגובה להפלת הפסל צעקו עוברי אורח: "הוא נפל – ביבי נפל".

שוטר שהיה במקום עיכב את החשוד . הצבת הפסל עוררה תגובות רבות מצד עשרות עוברים ושבים שהתקהלו בכיכר.

הבוקר פורסם לראשונה בחדשות 2 Online כי אמן אלמוני שביקש לא להזדהות, הציב פסל זהב ענק של ראש הממשלה נתניהו בכיכר רבין בתל אביב.

זמן קצר לאחר מכן חשף האמן – איתי זליאט – את זהותו. "יש כאלה שהדבר יעורר בהם בעתה, ויש לא מעט שהדבר דווקא יעורר בהם תחושת עוצמה וגאווה גדולה", הסביר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.