"תגובת ראש הממשלה, כאבה מאוד לניר"- אימו של ניר ברקת מדברת על שעות המתח והאי וודאות

לניר מאוד כאבה ההתעלמות של ראש הממשלה, במערכת הבחירות". כך שולמית ברקת, אימו של ניר ברקת, לתכנית בגל"צ.

 "התחושה היום היא של שמחה עצומה, אומרת שולמית "לא מתוך שמחה לאיד. אלא שנפל פחד גדול על האנשים השפויים בירושלים, איך העיר תובל על ידי המועמד השני, שאצלנו" אומרת בחיוך "קוראים לו האיש מגבעתיים. במהלך הבוקר הזה, של יום הבחירות, היו רגעים שהחסרנו פעימות. במדגמים בבוקר, הודיעו שמשה ליאון ניצח, וראינו כבר, את הכינוס והריקודים, בבית של ניר ברקת, ישבנו יחד בני המשפחה הקרובים ולא יכולנו אפילו, להישיר מבט אליו. אבל הוא היה שקול. עברנו את חלקו הראשון של הלילה בצורה קשה. איש לא אמר מילה למרות שהיינו שם האנשים הכי קרובים אליו. אבל הוא היה כל כך מאופק, כל כך לוגי והוא ידע, הבין שאי אפשר לקחת החלטות ולסמוך על התוצאות כשרק מעט קלפי נבדקים. ככל שהתחילו להגיע תוצאות, התמונה החלה להתהפך וראו את החיוך שב והשמחה לפנים".

"ואני שואלת", ממשיכה שולמית, "למי יכול להיות מגיע יותר, אדם שתורם את חייו ואת כל כולו למען בירת ישראל, עם כל כספו ורכושו יכל לחיות כמיליונר- אבל הוא הקדיש חייו לירושלים".

 איך הגיב על כך שפתאום מצא את עצמו לבד, אנשים שהיו איתו בקדנציה הקודמת עזבו אות, זה לא היה לו קשה?

 נכון, עונה שולמית, הם היו איתו בקדנציה, ופתאום הוא מצא את עצמו לבד. בעיקר, כאבה לו תגובתו של ראש הממשלה שלא תמך בו רשמית, ולא הודיע בגלוי על תמיכתו. אבל נאומו אתמול היה נאום של אהבה והבנה וחיבוק- כולנו ביחד להציל את ירושלים. והוא לא אומר את זה סתם, הוא באמת חושב ככה.

כאימא, למה את חולמת שיגיע, שיהיה בעתיד, ריצה לממשלה?

לא חושבת שכדאי להיות בממשלה. תפקידו כראש עירית ירושלים, הוא כמו ראש ממשלה. כל אחד בעולם מכיר את ירושלים. זה משהו סימבולי, הרבה יותר גדול ממה שאנו מבינים.

עכשיו, אחרי הכול, מה יש לך לומר לאנשים שהלכו איתו לאורך הקדנציה הקודמת, והפנו לו עורף במערכת הבחירות הזאת?

הם בישלו דייסה ואכלו אותה. אבל כמו הבן שלי, גם אני חושבת שירושלים היא מעל לשיקולים הללו, של נקמנות וקטנוניות,ויש להתאחד להציל את ירושלים. שאפילו אלו שנעלבו ולא קיבלו את מבוקשם, שיחזרו וישימו כתף".

שולמית נשמעת מאושרת ושמחה, אחרי הכל, בנה נבחר לכהן כראש עירית בירת ישראל זו הפעם השנייה, ולאחר מאבק קשה וצמוד.

צילום תמונה ראשית: אהרון והב

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אה.. ושכחתי גם המשרד שלך מוכן
  על זה היא היא לא שמה לב….

  חבצלת |
  הגב
 2. שולמית ברקת היקרה!
  ממש רחמים גדולים על בנך, יקיר ירושלים, ראש כל תפוצות ישראל, מצביא האומה, יחיד בדורו,
  נזר לראשנו, ידיד נפשנו, מכובדנו ראש העיר ניר ברכת פשוט כואב הלב על מה שעשו לו באמת לא מגיע לו………

  ועכשיו תעני לי בבקשה – ומה שהוא עשה לתושבים כל הקדנציה הזאת ??!?!?!?!?!?!? מה פתאום אין רחמים.
  איפוא היית, ולמה לא בכית כשבנך העלה את מחיר הארנונה במאות שקלים?? ואיפוא היית שבנך הקשה את הדרכים לקבלת רשיונות בנייה שבזכותו היו כמה אנשים שנשארו לישון עם פיגומים בגלל שעצרו להם את הבנייה,
  ומה דעתך על זה שהרסו כל מקום אפשרי לחניה במרכז העיר רק כדי לבנות חניוני ענק שמשלמים על כל מטר רבוע סכומי ארנונה גבוהים, ותאמרי עוד משהו מי בעיר ענייה כמו ירושלים שבמקום לדאוג לצורכי התושבים עושים כל שני וחמישי פסטיבל מטומטם בעשרות מיליוני שקלים, ועוד גברת ברכת פעם היית בשכונת נחלאות בחודשי הקיץ בשעות הערב המאוחרות?? בוודאי שלא כי אם כן בוודאי שלא היית יכולה לישון מהרעש של המופעים בגן סאקר (לילה לבן ,לילה שחור, יום הסטודנט, יום אני יודע מה) אבל כשהחרדים רצו לעשות לילה שכולו תורה מה פתאום זה מפריע לתושבים . ועוד יש באמתחתנו שלל דוגמאות כאלה ..
  אז תגידי לי גברת ברכת למה לא כאב לך אז, כי מה…. כי את לא הרגשת את מה שאני ושאר התושבים הרגישו?.!.?.! ותפסיקי למכור לנו תותים נכון שהבן שלך עשיר ושהייה לו לבריאות ומגיע לו כי הוא בנה אימפריה בעשר אצבעות אבל מה המשחק הזה שהוא בא בשביל להציל את ירושלים מאיפוא הבאת את ההתחסדות הזו , מי לא היה רוצה להיות ראש העיר????????????????????? תפקיד עם כבוד בדרגה אחת מתחת לראש הממשלה אפילו אולי יותר מהנשיא
  אז גברת ברכת היקרה די תפסיקו להתחסד אנחנו לא טיפשים (אולי בעצם כן אם הוא נבחר שוב) כבר התבגרנו והבנו שלא משנה מי יהיה ראש העיר ברגע שהוא יושב על הכיסא הוא נהפך לאלמוני
  אנא ממך תביטי נכון בתמונה לפני שאת מוציאה הבלים מפיך
  תזכי לשנים ארוכות
  תושבי ירושלים תובב"א

  חבצלת |
  הגב