תג מחיר או אירוע פלילי? גופת נער ערבי נמצאה ביער ירושלים

אירוע חמור בירושלים: שעה לאחר שהתקבל דיווח על נער ערבי שנעדר, אותרה גופת אדם ביער ירושלים. במשטרה בודקים האם קיים קשר בין הדברים. החשש: מדובר בטרור יהודי. בשעה זו: התפרעויות במזרח העיר

אירןע חמור בירושלים: לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה על אדם שהוכנס בכוח לרכב באזור בית-חנינא, מיד עם קבלת הדיווח פתחה המשטרה בסריקות ובמאמצים לאיתור הרכב. במקביל לדיווח הראשוני התקבלה הודעה אודות נער נעדר משועפאט שיצא ממסגד, ומיד החלו פעולות לחיפושים אחריו. טרם ברור האם יש קשר בין המקרים.

לאחר כשעה אותרה ביער ירושלים גופת אדם שזהותו לא ידועה בשלב זה. החשש הראשוני במשטרת ירושלים הוא שמדובר ברצח נקם שבוצע על ידי יהודים קיצוניים. המשטרה ביקשה מבית המשפט להוציא צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

בעקבות ההתפתחויות, פעילות הרכבת הקלה בירושלים בתחנות פסגת זאב הופסקה הבוקר בהוראת המשטרה מחשש למהומות. הנוסעים מתבקשים לפנות לתחנות האוטובוסים הסמוכות. כמו כן, המשטרה חסמה את הדרכים לשכונת שועפט שבמזרח העיר מסיבות דומות, זאת לאחר שאמש נערכו בעיר הפגנות בהן השתתפו 400 פעילי ימין שקראו ל"נקמה" על רקע רצח שלושת הנערים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח. הבוקר יידו רעולי פנים אבנים לעבר כוחות המשטרה בהר הבית, איש לא נפגע בתקרית.

השר אורי אריאל הגיב על מציאת גופת הנער הערבי הבוקר: ״רציחת הנער ושריפת גופתו הינה מעשה מתועב ומזעזע. אני קורא למשטרה לא לחסוך במאמצים, להגיע אל הרוצחים בצורה המהירה ביותר ולהביאם לדין״.

ראש העיר ירושלים אמר: "זהו מעשה חמור וברברי שלא ייעשה. זו אינה דרכנו ואני סומך על כוחות הביטחון שיביאו לדין את האשמים. אני קורא לכולם לנהוג באיפוק, להוציא את האלימות מכל סוג מחוץ לתחום ולפעול להרגעת הרוחות".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ומה הנפקא מינא
  דם שלושה יהודים נשפך כמים בלי שום תגובה מצד ההנהגה
  מישהו עשה מעשה לגיטימי של גאולת הדם
  שהתקשורת מגנה על האוייב מאז חידוש המדינה היהודית
  ובהעדר הנהגה שמוליכה אותנו על פי התורה כאבותינו
  אנחנו נעלצים לסבול "והגויי שבקרבך יעלה עליך מעלה מעלה ואתה תירד מטה מטה"
  צריך להפסיק את ההסתה בתקשורת נגד העם היהודי ולהתחיל לפעול לפעולות תגמול רעויות נוסח האצ"ל והלח"י
  לא מפתיע שבבתי הספר מלמדים רק את מה שעשה ארגון ההגנה שהיה מזוהה אם מפא"י הארגון ששם לו למטרה להקים מדינה המתרפסת מול הגויי הבריט והאמריקאי.
  כנגד הדרך שהורו לנו אבות אבותינו "עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב.
  ולכן נעלצים השפויים היחידים לעשות פעולות במחתרת וכל הכבוד להם ושימשיכו
  אני מעריץ את הגיבורים האלה שלא שמים את אימת בית המשפט העליון הנוצרי לנגד עיניהם
  כי אם שם הה' עומד לנגד עיניהם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למה מבזבזים שורת כתיבה על זה? גם כלב וחתול נמצאו מתים ביער שילשום אז מה?????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב