רימוני גז הושלכו לבית פלסטיני

חשד לטרור יהודי: רימונים הושלכו לעבר בית פלסטיני בו שהו הורים ובנם התינוק. למרבה המזל לא היו נפגעים {"תג מחיר" ליד רמאללה}

חשד לאירוע טרור יהודי ("תג מחיר") בכפר ביתילו הסמוך לרמאללה: לפנות בוקר הושלכו שני רימוני גז לבית שבו שהו זוג הורים ובנם התינוק, בן תשעה חודשים. לא דווח על נפגעים באירוע. על בית סמוך רוססה הכתובת "נקמה ד"ש עצורי ציון".

האירוע נחקר כעת כמקרה של פשיעה לאומנית.

כוחות ונציגי המנהל האזרחי הגיעו למקום בעקבות הדיווח, ומצאו כי נגרם נזק לשני בתים סמוכים: על גבי אחד מהם רוססה כתובת "נקמה ד"ש עצורי ציון". לתוך הבית השני הושלכו שני רימוני גז דרך חלון הבית שנופץ.

בבית שהו זוג הורים ובנם התינוק בן תשעה חודשים. "לשמחתנו, האירוע הסתיים ללא נפגעים", הדגישו במנהל האזרחי. חקירת האירוע הועברה למשטרת ישראל.

יצוין כי האירוע לפנות בוקר מתרחש בעיצומה של הסערה על חקירת הפיגוע בכפר דומא. כזכור, שלשום הפגינו מאות בכניסה לירושלים במחאה על היחס לעצורים החשודים בהצתת בית משפחת דוואבשה, והטענות שעברו עינויים בשב"כ. במהלך ההפגנה ירדו המפגינים לכביש וחסמו את הכניסה לירושלים. המשטרה מסרה כי חלקם אף יידו אבנים אל שוטרים ושוטר אחד נפגע מאבן בראשו. המפגינים פוזרו בכוח ושישה נעצרו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.