תדהמה: האדמו"ר מסלונים הותקף על ידי קיצוני

המאבק של הקיצונים נגד שינוי חוק הגיוס וחברי הכנסת החרדים שתמכו בו בהוראת מועצת גדולי התורה מגיעה לשפל חדש, כבוד קדושת האדמו"ר מסלונים שמשמש גם כחבר במועצת גדולי התורה, הותקף מילולית על ידי אברך בפתח ביתו ונהדף על ידי הגבאים {רבם דקרו}

המאבק של הקיצונים נגד שינוי חוק הגיוס וחברי הכנסת החרדים שתמכו בו בהוראת מועצת גדולי התורה מגיעה לשפל חדש, כבוד קדושת האדמו"R מסלונים שמשמש גם כחבר במועצת גדולי התורה, הותקף מילולית על ידי אברך בפתח ביתו ונהדף על ידי הגבאים.

כזכור לפני העברת החוק במליאה הפגינו הקיצונים במגזר שמתנגדים לחוק, מול ביתם של החכי"ם החרדים, ואף הפיצו תמונות של החכי"ם  החרדים במדי צה"ל.

בעיתון 'הפלס' המזוהה עם הפלג הירושלמי נכתבו עשרות מאמרי הסתה נגד החכי"ם החרדים ושולחיהם, הרבנים ראשי הישבות והאדמורי"ם כמו גם הבוקר כאשר הביאו את דבריו של יושב ראש ועדת חוץ ובטחון צחי הנגבי בשבחם של החכי"ם החרדים, דברים שאמר בכדי לנסות ולהוריד את להבות השנאה של החילונים בעקבות שינוי החוק.

לציין כי אנשי ביתו של האדמו"ר מספרים כי מדובר באדם מעורער בנפשו שכבר שבועות ארוכים מפזר פשקווילים נגד שינוי חוק הגיוס בתיבות הדואר בבניין שבו האדמו"ר מתגורר, ואינו בהכרח קשור לפלג קיצוני כלשהו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קח כוס מים, תירגע, תיזכר בזמנים שהייתי ילד, איך העולם היה פשוט ותמים עבורך, אברהם
  אבינו היה אברהם אבנו, יצחק – היה יצחק, הבעש"ט – בעש"ט, גדולי הדור – גדולי הדור, ולא היה חסר לך
  כלום. הייתי יכול להיות אחד מהם.
  עד שהסתבכת עם הדעות, והשטויות, והמרידות, וה'השקפות הטהורות', ואברהם אבינו – כבר לא אברהם אבינו, יצחק – לא יצחק, הבעש"ט – לא בעש"ט, גדולי הדור – לא גדולי הדור… מה שנשאר לך זה ערימה של סיבוכים מתוסבכים, נעבאך…
  אתה הולך ומתרחק מהם… הולך ומתרחק… יישאר לך בסוף רק חלל אחד גדול!
  יקירי, אתה בכיוון הנגדי – תעשה פרסה!!!
  העולם עדיין זקוק לך!

  יהודה |
  הגב
 2. מעניין מי לא היה נקרא קיצוני?
  אברהם אבינו? יצחק אבינו? יעקב אבינו? יוסף הצדיק? משה רבינו? רות? שמואל הנביא? ישעיהו הנביא? שמאי הזקן? הלל הזקן? הבעל שם טוב? הגר"א? רבי נחמן מברסלב?
  גם אנחנו קיצונים כמו כן!!!! ואם לא מתאים לכם קיצוניות אז דת ישראל לא בשבילכם!!!

  היהודי האוטנתי |
  הגב