תואר אקדמאי במקום שיתאים בדיוק בשבילך!

מהלך מבורך ויוזמה של חוי ארנפלד יוביל אותך לתואר אקדמאי במסגרת חרדית שתתאים במיוחד בשבילך. את התואר תוכלי לקבל במכללות שבהן נפתחות כיתות לימוד נפרדות, רמת לימודים גבוהה. ליווי ובחירת מסלול הלימודים ועד לקבלת התואר

חוי ארנפלד יזמת חברתית צעירה בעשור השלישי לחייה, אמא לשלושה ילדים, בעלת תואר ראשון (.B.A) במדעי החברה של אוניברסיטת בר אילן, בוגרת המכללה החרדית. בעלת תואר שני (.M.A) בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמאי המכללה למנהל.

היוזמה של חוי ארנפלד היא לאפשר לנשים חרדיות לקדם את עצמן באמצעות לימודים אקדמאים וכך להתקדם ולפרוץ קדימה להתפתחות אישית, כלכלית ומקצועית.

ספרי לנו איך הגעת ליוזמה המבורכת הזו?

הכל התחיל כשחיפשתי ללמוד תואר אקדמאי, ובמקום הזה נחשפתי לקושי של אישה חרדית לרכוש השכלה גבוהה במסגרת שתתאים לה. הקשיים שהתמודדתי איתם משותפים לי ולעוד נשים רבות שרוצות להתפתח אישית ומקצועית, וזה מה שהוביל אותי לאתר פתרונות ולהקים את העסק שלי.

מה הערך מוסף לנשים חרדיות אצלך?

יש לי את האני מאמין שלי והוא שכל אישה חרדית ראויה ללמוד ולהתפתח ולקבל את הכלים שמתאימים לה, במקום שמתאים בדיוק בשבילה!

מידי שנה אני פותחת כיתות נפרדות לנשים חרדיות ההולמות את צרכיהן הייחודיים בתוך המכללות באופן שהסטודנטיות נהנות משני העולמות; שמירת זהותן הייחודית מחד, ושרותי המכללה האיכותיים מאידך, הכוללים רמת לימודים גבוהה ע"י סגל מרצים מקצועי, ספריה עשירה, מעבדת מחשבים, שרותי אגודת הסטודנטים ועוד.

מערכת הלימודים בכיתות החרדיות מותאמות לצרכים הייחודיים של הלומדות בה, שהינן על פי רב בעלות משפחה המשלבות לימודים עם עבודה. לפיכך, בכיתות אלו מתקיימת למידה של יום אחד בשבוע, תחילת הלימודים בשעה מאוחרת מהרגיל, מערכת לימודים המתחשבת בערבי חג וצומות, טקסים וימי עיון נפרדים וכן רכזת ייחודית המטפלת בתשומת לב בצרכים הייחודיים של הלומדות בכיתות אלו.

סגל ההוראה והמרצים במכללות נבחר במיוחד ובנוסף עובר הדרכה מקיפה אודות מאפייני הסטודנטיות מהמגזר החרדי במטרה להביא לגישור ולמידה מיטבית.

חשוב לציין כי הלימודים במסלול זה זהים למסלולי הלימוד במכללות ואין הבדל בקבלת התואר, או בחומרי הלימוד. גם תעודת התואר הניתנת עם סיום הלימודים, ניתנת מטעם המוסד האקדמי ללא אזכור להשתייכות לקבוצה נפרדת.

אצל חוי ארנפלד תוכלו לקבל יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך ללימודי תואר אקדמאי, וכמובן להצלחה יש כבר 2,500 סטודנטיות שעברו דרכה והן בעלות תואר אקדמאי איכותי ומכובד.

לפרטים על חוי ארנפלד ותוכניות לימודים לשנה הקרובה לחצו כאן 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.