תואר ראשון במקום הראשון

לימודים הם לא משחק ילדים. כיום, כדי להתקדם ולהצליח, יש צורך בתואר. אם בעבר, אפשרויות הלימוד היו מאוד ספציפיים וברורים, הרי שזה כבר אינו כך.

בעבר, רואה החשבון היה צריך ללמוד חשבונאות ובסיום הלימודים למצוא עבודה בתחום, הכלכלן למד תואר בכלכלה וחיפש משרה בנקאית ועורך הדין למד משפטים, עשה סטאז' ולאחר מכן השתלב בענף. כיום, כללי המשחק השתנו. כיום נדרשים העובדים, כמעט בכל תחום או מקצוע, ליכולות שיווק ומכירה.

בבנק-למכור הלוואות, תכניות חיסכון, משכנתאות ועוד, במשפטים – לשווק נכון את המשרד ולהביא לקוחות נוספים, ואפילו בתחומים כמו היי טק, ביטוח או שירות לקוחות- נדרשים העובדים להעמיק מכירת שירותים ללקוחות קיימים או להציע רכישת מוצרים/שירותים חדשים. העובדים נמדדים לא רק ביכולתם המקצועית בתחום אותו למדו, אלא גם ולעיתים בעיקר בתוצאות השיווקיות שלהם לעסק. כך נוצרה מציאות של דרישה והעדפת עובדים שהוכשרו בתחום השיווק והפרסום – שיסייעו לקידום העסק. אנשים בעלי ידע וניסיון שיווקי מתקדמים בעבודתם במהירות רבה יותר, ובהתאמה גם גדלה הכנסתם.

הקמפוס החרדי אונו מציע מסלול לימודים ייחודי ומרתק לתואר ראשון B.A בפרסום ותקשורת שיווקית, הפותח שערים לעבודה במגוון תחומים ותפקידים: במשרדי פרסום, בחברות גדולות- כמנהלי שיווק, מנהלי מותגים, אנשי אסטרטגיה, דוברים, אנשי יח"צ ועוד, עבודה בעיתונאות ובכלי תקשורת וכאמור- הלימודים יהוו גם קרש קפיצה בכל תחום או מקצוע בו נדרשות יכולות שיווק ומכירה. עכשיו גם את יכולה ללמוד לתואר מבוקש!

התקשרי עכשיו והבטיחי את מקומך: 03-5310999

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.