תוך חילול שבת: לפיד יציג תוכנית מדינית חדשה

בעצם יום השבת, עוד לפני צאת השבת הן בארץ והן בארצות הברית, צפוי יאיר לפיד להציג בפני פורום סבן את תוכניתו המדינית החדשה להיפרדות מהפלסטינים וכדי לייצר חזית אזורית נגד המלחמה העולמית בטרור. { חוזר לסורו }

יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד ממשיך במאמציו להוכיח כביכול הוא מייצג את מדיניות החוץ הישראלית ובנסיון למתג את עצמו כשר החוץ בפועל של מדינת ישראל, תפקיד אותו אין איש שממלא, בשל העובדה כי ראש הממשלה עצמו מכהן הן כשר החוץ, ועל התיק מופקדת סגנית השר, ח"כ ציפי חוטובלי.

לפיד המריא הלילה מישראל לארצות הברית, שם הוא צפוי להציג את תוכניתו המדינית החדשה להיפרדות מהפלסטינים, תוך כדי חילול יום השבת. לפיד צפוי לנאום בפורום סבן היוקרתי ביום השבת בשעה עשר בבוקר על פי שעון ארה"ב, שעה חמש בצהריים על פי שעון ישראל.

במהלך נאומו בפורום סבן, יציג לפיד את התוכנית המדינית שלו להסדר אזורי ויקרא לקובעי מדיניות בארה"ב לאמץ אותה כדי להביא להיפרדות מהפלסטינים וכדי לייצר חזית אזורית נגד המלחמה העולמית בטרור. בנוסף צפוי לפיד להפגש עם בעלי השפעה בתחום המדיני.

בהודעת יש עתיד נאמר כי לפיד ייקרא לקובעי מדיניות ובכירים בארה"ב לאמץ את התוכנית המדינית שלו שבבסיסה כינוס ועידה אזורית אשר תחתור להסדר אזורי בשיתוף עם הקהילה הבינלאומית ומדינות ערב המתונות, תוך כדי שמירה על האינטרסים הביטחוניים של מדינת ישראל במטרה לייצר הפרדה ברורה בין ישראל לפלסטינים וכבסיס לחזית אזורית נגד המלחמה בטרור העולמי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נאחל לנציג החתיך שלנו בהצלחה לטובת עם ישראל ומדינת ישראל !!פיקוח נפש דוחה שבת !!רבות מחשבות בלב איש ועצת השם היא תקום

    אופירה |
    הגב