תוך שעות: מאות אלפי שקלים לקמפיין עבור אלאור עזריה(וידאו)

פרויקט headstart נפתח לאחרונה למימון ההגנה המשפטית לחייל היורה אלאור עזריה. חבר הכנסת לשעבר שרון גל, פתח בפרויקט headstart לגיוס המונים לעזרתו של החייל אלאור אזריה במימון הסיוע המשפטי במשפט במתנהל כנגדו בחודשים האחרונים. {"עם ישראל חי"}

פרויקט headstart נפתח לאחרונה למימון ההגנה המשפטית לחייל היורה אלאור עזריה. חבר הכנסת לשעבר שרון גל, פתח בפרויקט headstart לגיוס המונים לעזרתו של החייל אלאור אזריה במימון הסיוע המשפטי במשפט במתנהל כנגדו בחודשים האחרונים.

"לא משאירים פצועים בשטח, נקודה", כתב גל בעמוד ההתרמה. "הצטרפו אלינו בהתגייסות למען אלאור אזריה ומשפחתו, כי רעות שכזו היא לא סיסמה – זה בנפשנו וזה החוסן שלנו כחברה וכעם. נלחמים יחד למען לוחמינו. רק ביחד נצליח!", הוסיף גל. היעד אותו הציבו בני משפחתו של החייל הוא 400 אלף שקלים לתקופת איסוף של חודש שלם.

(אביו של החייל בבית המשפט}
https://www.youtube.com/watch?v=n7xMMmpUnVQ&spfreload=10

בעמוד הפייסבוק שלו כתב שרון גל: "למרבה הצער התביעה הצבאית החשידה את אלאור ברצח של מחבל! בחלוף זמן מה שינתה את הסעיף להריגה – תוך הגשת כתב אישום. הגנה משפטית ראויה היא זכות בסיסית לכל אדם, לא כל שכן לוחם שהתייצב מול מפגע ונקלע לסיטואציה קשה כזו בזמן שירות סדיר. עכשיו זה תלוי בכם, בהתגייסות שלכם, כי רק ביחד, תוך ערבות הדדית, נצליח במשימה".

הסכום שהציבו יוזמי הפרויקט עומד על סך 400,000 שקלים. על אף שנפתח ממש לאחרונה גויסו כבר כ-40 אלף שקלים. בין המתנות לתומכי הפרויקט: "מכתב ממשפחת אזריה, סיור באולפני ערוץ 20 וחוג בית בנושא תקשורת.

בסרטון שמופיע באתר הגיוס אומרת אימו של אלאור: "אני פונה אליכם אמהות יקרות, מאמא לאמא, אנא עזרו לי להוציא את הילד שלי ולהביא אותו הביתה. אנחנו שלחנו את הילד לשרת את המדינה והמדינה נטשה אותו".

"איך עוזבים חייל שהלך לתת עצמו למדינה? כבר שלושה חודשים הילד לא איתי. זה ילד של בית, הוא ילד של אמא ואבא, הוא בן הזקונים שלי שלא נמצא איתי בגלל שעשה את מה שהוטל עליו. אני אוהבת אותו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.