"תוכן גולשים": כסף לפעילי יהדות התורה

מהבחירות אחרונות לכנסת

בס"ד
איפה הכסף?

כחצי שנה עברו מאז הבחירות אחרונות לכנסת, ויהדות התורה הכניסה 7 נציגים לכנסת, שיא של כל הזמנים, הישג משמעותי לכל הדעות.
כמובן שהכל היה בס"ד, אבל ברור שמאחורי הצלחה עומדים אנשים מאחורי הצללים, ומתחת לפני השטח, מאות פעילים ועסקנים מכל רחבי הארץ, שכדי להגיע להשיג הגדול נדרשו לעבוד בעבודה אינטנסיבית, כשלרובם הובטח תגמול כספי סמלי עבור העבודה הקשה, בימים טרופים ימים ולילות ברציפות, במטות הרבים והשונים.

עברו ימי הבחירות, הוקמה קואליציה שהחרדים הודרו ממנה, ועדת הבחירות סיימה מזמן עבודתה, וכל המפלגות קיבלה את כספיהם מהמדינה, וכן שלמו המפלגות את שכרם של הפעילים הרבים, וכבר עוברים לתכנן את הבחירות לרשויות המקומיות.

לא כן ביהדות התורה שם כרגיל בלאגן גדול, רוב הפעילים לא קבלו את כספם למעט מקורבים והקרובים לצלחת, כל הבקשות של פעילים לגזברות של יהדות התורה לא נענות כלל, ובמקרה הטוב נענות בתשובה טיפשית "אנו עומדים לקחת הלוואה גדולה מהבנק לכסות את שכר העובדים." הן מה להגיד, מסכנים.

זאת עקב סכסוכים פנימיים בין עסקני אגודת ישראל לבין עסקני דגל התורה וכן בינם לבין עצמם, על ג'ובים עתידיים בחינוך העצמאי, תפקידים ברשויות המקומיות, כל צד מנסה לעכב לצד שני לבצע העברות כספיות לפעילה, ובתווך עומדים מאות פעילים שזועקים מרה ומחכים לכספיהם בכליות עיניים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כולם קיבלו את הכסף מנהריה ועד אילת
  חוץ ממי שחרג מהתקציב שהוקצה לו וסמך על זה שיש הרבה כסף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שקר ובזב אני קבלתי עד שקל האחרון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב