באישור משמרת הקודש:תוכניות ופעילויות לילדי בני ברק

מגוון שיא של תכניות ופעילויות לילדי העיר בני ברק, במחירים השווים לכל נפש, בתקופת החופשה השנתית, מתפרסם בימים אלו במסגרת חוברת מהודרת ורבת-תוכן שהופצה בין כל ילדי העיר

מגוון שיא של תכניות ופעילויות לילדי העיר בני ברק, במחירים השווים לכל נפש, בתקופת החופשה השנתית, מתפרסם בימים אלו במסגרת חוברת מהודרת ורבת-תוכן שהופצה בין כל ילדי העיר, ביזמתו של חנוך זייברט, ראש העיר, הרואה בפעילויות אלו מרגוע ומנוחה לתלמידים בתקופת חופשת הקיץ מחד גיסא וריכוז כוחות רעננים ומחודשים לפתיחת שנת הלימודים החדשה מאידך גיסא.

הציירת והסופרת בעלת השם דבורה בנדיקט לוותה את החוברת בציוריה המשובחים, החוברת מלווה בסיפור קומיקס מדורים ללימוד ציור ויצירה מחומרים ממוחזרים לכבוד החופש הגדול בכיכובה של הציירת דבורה בנדיקט.

אירועי הקיץ לילדי העיר בני ברק, שהפכו לשם דבר בעיר ומחוצה לה, שודרגו השנה בתוספת משמעותית, הן בהגדלת מספר האירועים והפעילויות והן בהוספת מגוון חדש של נושאים ותחומים ברוחה היחודית של העיר. לצורך תוספת וגיוון התכנית הושקעה במהלך חודשי הקיץ מחשבה רבה ע"י מחלקת התרבות העירונית, שבראשות שלמה זכריה קוסטליץ, חבר הנהלת העירייה ובהנהלת הרב יעקב רוזן. כל האירועים והפעילויות הם באישור משמרת הקודש והחינוך.

כדי להביא לבתי כלל תושבי העיר את המידע הרב והמגוון על פעילויות הקיץ הפיקה העירייה חוברת מהודרת ומפוארת, בת עשרות עמודים, בשיתוף-פעולה מיוחד עם קופת-חולים "מאוחדת", הפועלת רבות לקידום ערכי הבריאות בעיר, וזאת בהמשך לכינוס רב-משתתפים בנושא רשת ערים בריאות, שהתקיים לא מכבר, בהשתתפות ח"כ הרב יעקב ליצמן, שר הבריאות, בו קרא הגאון רבי יצחק זילברשטיין, רב שכונת רמת-אלחנן, לעידוד ילדי העיר לנושאים חשובים בתחומי הבריאות, ובמסגרת זו החליטה קופ"ח מאוחדת על שיתוף-הפעולה עם העירייה באירועי הקיץ הרבים והמגוונים לילדים ולמשפחות ובהפקת החוברת המקצועית והאיכותית של אירועי הקיץ העירוניים עם תכני בריאות, בטיחות וזהירות.

אירועי הקיץ בשנה זו יתקיימו בין הימים י"ב באב – כ"ז באב, והם כוללים אטרקציות, טיולים, חוויות מים, מופעים, הקרנות והרצאות. כחלק מפעילויות המים נקבעו יציאות לפארקים בקיבוץ חפץ-חיים, שבו פארק מים ופארק יבש, וכמו"כ פארק שעשועים על שטח של 30 דונם ב"אקשן פארק" שבאזור לכיש.

בין האטרקציות המוצעות לילדים – "מאחורי הדבש" שבכפר חב"ד, לצפיה מקרוב, להרצאה מרתקת ולמופע מיוחד; סיור במרכז החושים של חב' "קוקה קולה" בבני ברק, לונה פארק במגוון חוויות במרכז הפיס העירוני ברחוב ירושלים 1 בעיר, טיול להרי יהודה, טיול לגליל המערבי ולצפון העיר, פארק רעננה, פארק פרס בחולון, פארק שעשועים ואטרקציות לילדים "ספידי כיף", ובנוסף לכך "תערוכת דמיון אלקטרוני", הכוללת 40 בובות ענק חשמליות בתפקידי בני אנוש, ממחישות את מצוות התורה.

חודש הפעילויות כולל גם מופעים חינוכיים, ממיטב אנשי החינוך, המסע אל החלל, החווה הניידת עם מבחר חיות אקזוטיות, מופעים מוזיקליים והקרנות מרתקות בתחומים מגוונים. השקעה מיוחדת של מח' התרבות היא מערכת ממוחשבת לקליטת פניות להרשמה לאירועים, כשהמערכת נתנה מענה ל-90 פניות, בו זמנית.

חלק אחר בחוברת שהופצה בין כל בתי העיר הוא "חידודי קיץ" בעשרות עמודים, ובהם תשבצים, שעשועונים, שאלות, חידון ידיעות על העיר בני ברק, גדוליה, מייסדיה, ראשיה, אישי החסד שבה, וחלק נכבד במסגרת החוברת הם תשבצים, תרגילי מלים, חידודים ומשחקים נושאי פרסים.

בימים אלו כבר נערכים במח' תרבות של העירייה לארגון שורה ארוכה של פעילויות ואירועים בימי חול- המועד סוכות הקרב ובא, כדוגמת אלו שנערכו בחוה"מ סוכות ופסח בשנה האחרונה, עם הרחבת פעילויות ותוספת אירועים.

 

יצירה חוברת עיריית בב יצירה חוברת עיריית בב2 כריכה_ארועים כריכה_חידות לומדים לצייר חוברת עיריית בב לומדים לצייר חוברת עיריית בב

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.