תומך ב'עץ'? הגר"מ גרוס מסר שיחה בישיבת הגרב"ש דויטש

דווקא ערב הבחירות: הגאון רבי מרדכי גרוס שליט"א מסר  אמש שיחה, בישיבתו החדשה של הגרב"ש דויטש שליט"א, מראשי רבני "הפלג הירושלמי". הנוכחים: הביע תמיכה ב'עץ'

הגאב"ד הגאון הגדול רבי מרדכי גרוס שליט"א, מפוסקי הדור ומגדולי מורי הדרך בציבור החרדי, באופן מוצהר דווקא בימים הרי גורל אלו של קודם הבחירות, בחר לבוא אמש לישיבתו החדשה של הגרב"ש דויטש שליט"א, מראשי רבני הפלג הירושלמי ומורה דרכה של 'עץ', למסור שיחה תורנית.

גדולי התורה נועדו בחדרו האישי של ראש הישיבה ודנו בענייני השעה והזמן. לדברי הנוכחים, הגר"מ יצא בהכרעה הברורה בדבר ההצבעה לתנועה שממשיכה את הדרך המסורה מגדולי הדורות זיע"א, סיעת עץ.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השיר הזה ע"י הזרם המרכזי היום זה תנועת בני תורה "עץ" יהודים של פעם, שהם חרדים כמו פעם, צדיקים כמו פעם, עובדי ד' כמו פעם, מדקדקים בכל התורה כולה כמו פעם, הם היחידים בדורינו שהם חרדים לדבר ד'. ולכן החרדים החדשים [חדש אסור מהתורה] וחבריהם מהדת החדשה בפאניקה גדולה, אדירה, ומשתוללים, ומכים את ציבור בני התורה, שסך הכל רוצים להיות חרדים כמו פעם ולא חרדים חדשים כמו - הרצל וחביריו שר"י, - גפני שר"י, - דרעי שר"י, - פינדרוס שר"י, - יענקושי שר"י..

  השיר הזה ע"י הזרם המרכזי היום זה תנועת בני תורה "עץ" יהודים של פעם, שהם חרדים כמו פעם, צדיקים כמו פעם, עובדי ד' כמו פעם, מדקדקים בכל התורה כולה כמו פעם, הם היחידים בדורינו שהם חרדים לדבר ד'.

  ולכן החרדים החדשים [חדש אסור מהתורה] וחבריהם מהדת החדשה בפאניקה גדולה, אדירה, ומשתוללים, ומכים את ציבור בני התורה, שסך הכל רוצים להיות חרדים כמו פעם ולא חרדים חדשים כמו – הרצל וחביריו שר"י, – גפני שר"י, – דרעי שר"י, – פינדרוס שר"י, – יענקושי שר"י..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הנורבגים שונאים אותו

  הוא משתייך לציבור בני התורה הממשיכים בדרכם של גדולי ישראל הרב שך הרב אלישיב והרב אוירבך, אבל הוא קיבל על עצמו לא להביע את דעתו בפומבי. (בהפגנה על חילול שבת בבני ברק לאחרונה, הוא פירסם מכתב בהפלס ללכת להפגנה ושהוא חורג ממנהגו שלא להביע דעתו בפומבי למען כבוד השבת)

  יוני |
  הגב
 3. שטויות

  הוא לא מתערב בשום אופן בבחירות למרות שמנסים לגרור אותו זה דימיונות של הנוכלים

  יוסי |
  הגב