חיסול בתונסיה: מהנדס המל"טים של החמאס נורה על ידי המוסד

על פי מקורות זרים מומחה המל"טים מוחמד א-זווארי, חוסל בתוניסיה בירי מטווח קצר, בחמאס מאשימים את המוסד הישראלי בחיסול של מי שהיה בעבר חבר בזרוע הצבאית של חמאס ומחלוצי פרויקט פיתוח המזל"טים מסוג "אבאביל".

על פי פרסומים זרים: במהלך השבת  מומחה המל"טים מוחמד א-זווארי, חוסל בתוניסיה בירי מטווח קצר, בחמאס מאשימים את המוסד הישראלי בחיסול של מי שהיה בעבר  חבר בזרוע הצבאית של חמאס ומחלוצי פרויקט פיתוח המזל"טים מסוג "אבאביל".

מוקדם יותר היום אמר מקורבו של א-זווארי, כרים עבד א-סלאם, לכלי תקשורת ערביים כי א-זווארי סייע בפיתוח תכנית אווירית עבור חמאס. "הוא היה החוט המקשר בין חמאס למשטר הסורי וגם למשטר האיראני לפני המהפכה בסוריה", אמר המקורב. הוא אף ציין כי א-זווארי העדיף לעזוב את סוריה בעקבות הלחימה, ובכדי לא לקחת צד בסכסוך הפנימי במדינה.

בתוניס מייחסים את החיסול למוסד הישראלי,  אל מסרי אמר כי "רק ישראל מרוויחה מפעולת החיסול הזו" והבהיר כי בעיני ארגונו ש"הישות הציונית עומדת מאחורי החיסול של א-זווארי". אל-מסרי לא שלל בריאיון את מעורבותם של גורמי מודיעין ישראליים בפעולה.

א-זווארי נורה אתמול למוות ברכבו מטווח קצר בעיר ספאקס שבמרכז המדינה. בדיווחים בכלי התקשורת במדינה מצוטט עיתונאי שלטענתו, המוסד עקב אחרי המהנדס בשל קשריו לכאורה, עם חמאס, ואז חיסל אותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.