תוסף תזונה לשמירה על תאי המוח

"GranaGard" פיתוח ראשון מסוגו בתוספי תזונה נוגדי חימצון טבעיים בטכנולוגית "מיקרו טיפות" עם אפקטיביות מוכחת – בשמירה על תאי המח!

מבוסס על מיצוי שמן רימונים

חברת גרנליקס ביו טכנולוגיות בע"מ (Granalix Bio Technologies LTD ) משיקה בימים אילה את "GranaGard" – נוגד חמצון עוצמתי, פרי מחקר ופיתוח במהמחלקה לנוירולוגיה בבית החולים האוניברסיטאי בהדסה ירושלים

GranaGard הינו תוסף התזונה נוגד החמצון הראשון המיוצר בטכנולוגיה ייחודית (פיתוחו של פרופ' שלמה מגדסי)  של "מיקרו טיפות" המונעת את פירוקו ע"י מערכת העיכול והכבד ומאפשרת ספיגת החומרים הפעילים במחזור הדם והגעת נוגדי החמצון במינון גבוה ואפקטיבי אל מערכת העצבים המרכזית והמח – היכן שהופכים לחומצה מסוג CLA שנוסף על סגולותיה המופלאות ידועה גם כמעכבת יצירה של חלבוני אלצהיימר ודמנציה פתולוגים.

"GranaGard"  – מבוסס על שמן זרעי רימונים (80%) חומר טבעי, המכיל ריכוז גבוה של חומצה שומנית בלתי רוויה מסוג אומגה  5 או בשמה המדעי חומצה פוניצית (Punicic Acid) הנחשבת לנוגד חמצון מהחזקים בטבע. לחומצה זו מיוחסות בין היתר גם תכונות אנטי סרטניות. נוגדי החמצון ידועים ביכולתם להגן מפני הרס של תאי הגוף והמוח – תהליך הפוגם בבריאותנו ותפקודנו כמיומנויות חשיבה וזיכרון, התמצאות במרחב, ערנות ועוד. לרוב, נוגדי החמצון שאנו צורכים מהמזון או בתוספים, אינם מייצרים את ההשפעה המיוחלת, אם בשל פירוקם במערכת העיכול או בשל מינון נמוך מדי.

חשוב – בקרב מי שהתנסו בצריכה יומית שוטפת של "GranaGard", דווח תוך כשבוע ימים, שיפור ניכר ברמת האנרגיה והגברת הערנות!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.