סרטון מדהים: מחזיק את בתו בת 4 חודשים על כף יד אחת

הסרטון שעלה לרשת על ידי האב עצמו בדף הפייסבוק של "סטטוסים מצייצים" שמקדים באזהרה: "קודם כל אזהרה: אל תנסו את זה בבית בשום פנים ואופן"!!!
האב מתאר מה רואים בסרטון שצולם על ידי אשתו שהיא האם: "רואים את בר, הילדה שלי, עומדת על כף ידי בגיל 4 חודשים (ללא אפקטים של עריכה…) במשך 30 שניות תמימות.

האיש מסביר כי יש לו את המומחיות והיכולת לעשות זאת: "אני מורה ליוגה ופליינג יוגה (יוגה בזוגות שמעיפים אחד את השני על הידיים והרגליים). כל חיי אני עוסק בתחום הגוף והתנועה – אומוניות לחימה וריקוד מגיל צעיר. מגיל 0 אני מאמן את הילדה שלי מחזק ומגמיש אותה בהדרגה. אט אט הרגשתי שיש לה מספיק כוח לעמוד בכוחות עצמה. (דרך אגב ביררתי עם רופאים האם דבר זה מסוכן להתפתחות הילדה והם אמרו לי שאין כל סכנה פיזית לילדה…).

עוד כותב האב בדף הפייסבוק "סטטוסים מצייצים": "בהתחלה הייתי מחזיק אותה עם כף יד אחת בחזה ומרים אותה גבוה גבוה, תרגיל שמחזק את שרירי הגב וחגורת הכתפיים. בשלב הבא התחלתי עם היד השניה לדחוף לה את הרגליים, והתגובה שלה הייתה דחיפה חזרה – תרגיל שחיזק לה את השרירים ברגליים. בהדרגה וברגישות רבה העברתי את רוב המשקל שלה מכף היד שבחזה לכף היד השניה ברגליים".
צפו בסרטון שלא יאמן – צילומסך

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם זה אמיתי-הוא מטורף.
  זה נראה יותר עיבוד תמונה בפוטושופ.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אתם בטוחים שזאת תינוקת? זה נראה בובה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מקווה שהצופים לא ינסו לחקות אותו. סכנת נפשות.
  אני בטוח שאם זה היה למשל תמונה ששווה מיליון דולר הוא לא היה משחק אם זה כך….. זה ס"ה בת שלו….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב