תופעה גוברת: קייטרינג חלבי באירועים

פעם ידענו כי באירועים אוכלים סעודה בשרית. האוכל החלבי התאים מקסימום לארוחת ערב משפחתית… אך היום התהפכו היוצרות ודווקא האוכל החלבי קיבל מקום של כבוד באירועים רבים כאשר ממש לא מדובר במנה זולה או מכובדת פחות. קייטרינג חלבי – למה זה טוב?

הקייטרינג החלבי זכה בשנים האחרונות למקום של כבוד באירועים רבים ואנחנו מוצאים כי רבים מעדיפים ללכת על ארוחה חלבית באירועים כאשר הדבר נחשב ליוקרתי ומיוחד הרבה יותר ולטעמם של ישראלים רבים הרי שמדובר באוכל הרבה יותר טעים ויוקרתי. אז אם גם לכם נמאס מהסטייקים או הפרגיות – המאמר הזה מיועד לכם…

קייטרינג חלבי – מכל הסיבות שבעולם
אז למה באמת זה כדאי לנו?
קייטרינג חלבי מומלץ מאוד בגלל כמה וכמה סיבות:

• יותר טעים – אין ספק כי האוכל החלבי הינו עדין וטעים יותר מהאוכל הבשרי. אז נכון שעל טעם וריח – אין להתווכח אך רבים חושבים כך על האוכל החלבי.

• יותר אפשרויות לגיוון – האוכל החלבי מציע הרבה יותר אפשרויות לגיוון כך שבתחום החלבי נוכל תמיד למצוא חידושים מעניינים וטעימים.

• יותר קליל – האוכל החלבי נתפס כאוכל פחות כבד ופחות מעמיס ביחס לבשרי. אמנם לא תמיד זה יהיה נכון אך מתוך ארוחה חלבית תמיד אפשר יהיה לבחור את המנות הקלות יותר לעיכול.
• יותר קיצי – כאשר מדובר בחודשי הקיץ מקבל המזון החלבי מקום מועדף בהרבה על פני האוכל הבשרי החם והכבד.
• יותר חדשני – אז נכון שהקייטרינג החלבי כבר עושה חיל מזה שנים בתחום האירועים אך הוא עדיין נחשב כחדשני בתחום האוכל לאירועים ואנחנו לא מוצאים אותו כל כך הרבה.

 


אז איך נבחר את הקייטרינג החלבי?

אז החלטנו ללכת על חלבי. איך נבחר את הקייטרינג שלנו?

• מתעניינים – לפני הכול כדאי מאוד להתעניין בקרב חברים או משפחה שחגגו או השתתפו באירוע חלבי. מהם ניתן יהיה להתרשם מהטעמים ומאופן ההגשה, מרמת הטריות של המזון כמו גם מהמגוון שהוגש.

• טועמים – לא מוותרים על טעימות. כי הטעמים הטובים – הם אלו שיקבעו לבסוף את ההצלחה של האירוח.
אירוע בטעם חלבי – אירוע עם טעמים בלתי נשכחים!

הכתבה בהשראת השפית פזית ספיר בעלת קייטרינג חלבי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.