בן 3 נמצא ללא רוח חיים – מסיבת טבע הסתיימה בבית החולים • חדשות השבת

# ילד חרדי כבן 3 אותר הבוקר ע"י בני משפחתו כשהוא ללא הכרה לאחר שנת הלילה בביתו ברחוב תורה מציון בירושלים, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'ירושלים' שחשו למקום בכדי להציל את חייו ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות אך למרבה הצער צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א נאלצו לקבוע את מותו, נסיבות האירוע נבדקות – הרקע אינו ברור.

הרעלה הצלה (7)

# רוכב אופנוע נפגע מרכב סמוך לקיבוץ אלומות לכיון יבניאל. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קובעים את מותו של צעיר בשנות ה-20.

 

# שלושה מבוקשים פלסטינים נהרגו הבוקר (שבת) בפעילות של ימ"מ, שב"כ וצה"ל במחנה הפליטים בג'נין.  הכוחות הצליחו להרגו את חמזה אבו אל-היג'א, מפקד הזרוע הצבאית של חמאס "גדודי עז א-דין אל-קסאם" במחנה הפליטים, בן 22. שמונה פלסטינים נוספים נפצעו. שני לוחמי ימ"מ נפצעו קל ופונו לבית חולים העמק בעפולה.

# בצהריים התקיימה הפגנה בשער שכם שבמזרח ירושלים, ההפגנה  פוזרה על ידי המשטרה בעזרת גז מדמיע.  שישה מהמפגינים שהתפרעו נלקחו למעצר. לא דווח על נפגעים.

ערבים הפגנה בשער שכם (8)

# שבעה בני אדם שהשתתפו במסיבת טבע בבקעת הירדן. השבעה פונו על ידי מד"א בשעות האחרונות לקבלת טיפול רפואי. פצוע אחד במצב קשה עם חבלת ראש אשר פונה באמצעות מסוק לבית החולים שיבא בתל השומר .

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התינוק שנפטר נבדק כמה שעות קודם לכן בטרם ושוחרר. אתם רואים מה זה טרם

    אחד שיודע הההההההההההככככככככככלללללללל |
    הגב