תורים ארוכים בקלפיות: טראמפ: "הסקרים מוטים" – שידור ישיר

כמה שעות לאחר שהקלפיות בארה"ב נפתחו, המועמד הרפולביקני לנשיאות דונלד טראמפ תוקף את התקשורת האמריקנית ומפקפק באמינותם של הסקרים האחרונים. "הסקרים לא מראים את האמת – הם מוטים מראש לטובת קלינטון", שידור ישיר.

כמה שעות לאחר שהקלפיות בארה"ב נפתחו, המועמד הרפולביקני לנשיאות דונלד טראמפ תוקף את התקשורת האמריקנית ומפקפק באמינותם של הסקרים האחרונים. "הסקרים לא מראים את האמת – הם מוטים מראש לטובת קלינטון",  כך טראמפ בריאיון לרשת פוקס.. "אני חושב שהרבה מהסקרים טועים באופן מכוון", אמר. "אני חושב שהתקשורת מאוד לא כנה, ואני חושב שהרבה מהסקרים מזוייפים".

שידור ישיר מהקלפיות

כשנשאל על כך שלצוות הקמפיין של קלינטון הודלפו חלק מהשאלות שנשאלו במהלך העימות האחרון, השיב טראמפ: "זה נורא. אני חושב שיותר נורא מזה היא העובדה שקלינטון קיבלה את השאלות לשלושת העימותים. היא לא דיווחה על זה, היא לא הודיעה על כך, היא פשוט לקחה את השאלות".

טראמפ התייחס בלמדינות המפתח, שיכולות במידה רבה להכריע את הבחירות, "הקמפיין שלנו מצליח במקומות שקיווינו להצליח כמו צפון קרוליינה ופלורידה. אני חושב שהן מדינות מאוד חשובות. הולך לנו טוב גם בניו המפשייר, ובאוהיו מדהימה, שם האנשים מדהימים. אנחנו ננצח גם באייווה – היה לנו שם ניסיון נהדר. ננצח בהרבה מדינות. מי יודע מה יקרה".

גם הילרי קלינטון, ובעלה ביל, הגיעו להצביע, השניים באו לצ'פאקווה שבניו יורק, שלשלו בקלפי את הצבעתם ושידרו אופטימיות זהירה.

מיד עם יציאתה מהקלפי אמרה קלינטון לרשת ABC כי "זו הרגשה מיוחדת. אני יודעת כמה אחריות יש כאן. אני יודעת כמה אנשים סומכים על תוצאות הבחירות ומה המשמעות של הבחירות האלה לאומה שלנו. אעשה את כל שביכולתי בתקווה שגם אנצח היום". ביל קלינטון לעומתה, נראה מחויך למדי ואמר: "חיכיתי לרגע הזה 15 שנה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.