מנהיג דגול וראוי, נבחן בכישלון. איפה הכבוד שלך מר אלי כהן?

מנהיג דגול וראוי, נבחן כאשר מגיע הוא לכישלון. אך לא אתה מר אלי כהן, אתה הוכחת לי כתושבת בית שמש ולכל אזרחי מדינת ישראל שמשום מה אצלך אימרה זו לא תקפה, אם אינך משיג ניצחון. מה שלא קרה לך בבחירות האחרונות הדמוקרטיות
לכן פנית בחוסר דמוקרטיה לעבר תירוצים שונים ומשונים כדי לנסות לקבל הזדמנות שניה, שכלל לא מלווה בדמוקרטיה, ניצלת את המומנטום העצוב והמציאותי בארץ בו תוקפים את הציבור החרדי בכל הזדמנות.

בשקר, פחד, חוסר כבוד, בראת מחלוקות ושנאה בין מגזרים בעיר. הכל בגלל הקושי לקבל בכבוד את בחירתם של תושבי בית שמש. וכמובן לא אשכח לציין שבגלל מצב זה , העיר בית שמש משותקת כבר כמה חודשים, אין למי לפנות, התושבים סובלים גני הילדים והצהרונים לא מתפקדים כראוי כי אין מי שיחליט לגבי הסעת תלמידים, ובכלל אין קואליציה תקינה…

אך יותר מכל כואבת לי העובדה בה גרמתם שנאה פילוג ומחלוקת בין חרדים לציבור הכללי, אנא אימרו לי תושבי בית שמש! הזה מנהיג אשר ראוי להיות ראש עיר שלנו?!, אני כל כך מקווה שישנם המון תושבים מהציבור בכללי ששפיותם בראשם, אנשים שמבינים שאי אפשר לתת לאדם אשר בתירוצים מנסה להשיג ניצחון לא דמוקרטי.

אני מאד מקווה שאם באמת נצטרך לצאת לבחור, אזי גם הציבור הכללי יבין, שכדי להיות ראש עיר צריך להוכיח דרך תקינה וראויה , וזה לא מה שראינו בשבועות האחרונים.

אני פונה אליך מר אלי כהן, אנא כבד את הדמוקרטיה ואת הצבעתם האמיתית של תושבי בית שמש. בחירות חוזרות הם הוצאה כספית גבוהה כ"כ , מיותרת לחלוטין . כמדומני הוצאה כזו יכולה לעזור מאד לנזקקים הרבים אשר מצויים בעיר בית שמש, ואין צורך לספר עד כמה הם רבים.

בחירות חוזרות יביאו עוד שנאה עוד תסכול , ויותר מכל רוב תושבי בית שמש לא באמת יכבדו, את הבחירה שהגיעה ממקום לא טהור מחוסר כבוד ומקושי לקבל הפסד דמוקרטי .

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תושבי בית שמש היקרים, ברשותכם אתייחס למקרה ואעשה זאת תוך הבנה וכבוד למצב הנפיץ השרוי בעיר, העתיד שלכם בידיים שלכם בלבד, אני מניח שהספק לגבי תקינות מהלך הבחירות יושב גם אצל מי שכותב טקסט כמו זה המצוי בתחילת הדף, אך בכדי שכלל האזרחים בעיר יהיו שקטים עם הבחירה, מחירן של בחירות נוספות בהחלט שווה את זה, מספיק שקול אחד לא כשר וכבר הספק בלב כולם, תהיו אחראיים ותבחרו את מי שיקדם את העיר, התעשייה והשרותים כולם, כל משלם מיסים בעיר זכאי לקבל את תוצאות הבחירות נקיות מכל רבב

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פשוט..אבל פשוט ביותר, שבית המשפט הטה את הדין ואולי הבג"צ יכבד את עצמו ויתקן את עיוות הדין הזה אבל מניסיון הנוכלים והרמאים תמיד מנצחים….אך גם הם לבסוף נתפסים

  תל אביבית |
  הגב
  • ולכן בעז"ה כל ה"צדיקים" שבשם ה' זייפו רימו שיקרו וגנבו לנו את הבחירות יקבלו את המגיע להם בבית דין של מטה ובית דין של מעלה! אמן אמן אמן כן יהי רצון!!!

   אופטימי |
   הגב
 3. לאנשי אלי & מוטי כהן.

  מישהוא כאן שולח אונתו לקרוא את פס"ד. אז אני קראתי, אין שם שום הוכחות לזיוןפים המוניים מעל ל 36 קולות. דבר שאסור שיהיה וגם אבוטבול גינה זאת הרבה פעמים [לא כמו שמשקר אלי כהן] וגם יש כ 160 איש שרצו לזייף אך לא הצליחו.

  איך בית המשפט קבע שיש 1400 זייפנים בסבירות גבוהה ?

  הוא השתמש במשפט ההכללה. אם יש ציבור מובחן, בו התבצעה עבירה, הרי בסבירות גבוהה כל הציבור עבריין.
  זו הכללה אנטישמית ישראלית, הניזונת מטוקבקים אנטישמיים.

  אגב. אלי כהן שלכם גם זייף בבחירות. כל קלפי שלא היה שם משקיף של אבוטבול, נפסלו שם באורח מוזר פתקים של אבוטבול. שלא לדבר על הזיופים בקלפי 5.
  אז את המוסר הצבוע תשמרו לעצמכם.

  בבחירות החוזרות, נדאג שלא תוכלו לזייף בכלל. וההפסד של אלי & מוטי כהן יהיה הרבה יותר גדול.

  איציק |
  הגב
 4. אתם בושה בבית שמש מלמדים את הילדים שלכם דרך תורה ובעצמכם משקרים ומרמים
  זו הוכחה שלא ניתן לבטוח בכם(משה אבוטבול) צריך לעשות לזה סוף..לבחור רק באלי כהן.

  תושב בית שמש |
  הגב
 5. רות בוארון הספרדיה היקרה עצרי ! עם הניסיונות לחפש דרכי לב בדויות שבוודאי זרות לך ,הפסיקי לטובתך להתחקות בתחומי ומהלכי החיים אחרי הנהגות חינוך שונות מאבותייך ,שעיקר הנהגתם ערכים של מתינות ,התחשבות לכלל, תמימות דעים איש לחברו, אהבת חינם מחממת גם אם "היא "לא צנועה ,הכנסת אורחים מרגשת גם אם אין "לו" זקן וכיפה אויי כמה שזה העיקר אצלנו, כבוד האדם הזולת , הניחי ערכים אלו חזרה על לב ליבך , גם אם זה קשה או שזה נראה שנפגעים בפרט אבל מרויחים הרבה בכלל, כי האדם יראה לעניים והשם ללבב.

  אברהם |
  הגב
 6. אני אוהב את השימוש החוזר שלך במושג "דמוקרטיה" כאילו לשכנע, ספק את עצמך ספק את הקוראים שבאמת מדובר בדמוקרטיה אחרי כל הבזיון והרמאות שהיו מצד מפלגות חרדיות שונות. את מוזמנת לעיין בפסק הדין של ביהמ"ש:
  https://docs.google.com/file/d/0B4ZQnrmDINC9RGw0ODlmUmpDTGs/edit

  למרות שאני מהמר שלא תעשי את זה, כי מה לעשות? עדיף להתחבא מאחורי המילה דמוקרטיה ולכתוב אותה עשרות פעמים בשביל להסית אנשים מהאמת (האמת האמיתית, לא האמת שלך).
  היו זיופים, היו רמאויות, הייתה התנהלות של לא פחות מארגון פשיעה מאורגן.

  את מדברת על פילוג? על שנאה? אלי כהן אמר מעל כל במה שהוא לא מתכוון לתת למערכה להגיע למלחמת דת, שהוא הולך לפעול מתוך אהבה ואחווה ועל כך הצדק עומד לצדו! ומהצד החרדי מצד שני, קראו לו גוי, אנטישמי, נאצי! אמרו עליו שיפתח עסקים בשבת, שיפעיל תחבורה ציבורית בשבת, שאם אלי כהן ייבחר ילדי החרדים יחיו בגטו (ועין מאמא ועין!), כרזות של "אבינו מלכנו הפר עצת אויבנו", ואת מעיזה לדבר על הסתה?! על פילוג?! עד לאיפה החוצפה שלך תגיע?!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. גברת בוארון היקרה. לא אלי כהן הביא לבחירות חוזרות בבית שמש אלא בית המשפט המחוזי בירושלים. הייתי מציע לך לקרוא את 60 העמודים של פסק הדין. במקום הציבור החרדי אני הייתי מתבייש בניצחון שהושג בדרכי מרמה ועוולה. לא כך היא דרכה של תורה ולא כך היא דרכו של עם ישראל. אנחנו לא בשטעטל בפולין ששם היהודים רימו את הפריץ כדי שיוכלו לשרוד. כאן זאת מדינת ישראל של עם ישראל ויש לנהוג בה בדין וביושר לפי חזון נביאי ישראל.

  יוסי כ. |
  הגב