תושבי היישוב החרדי מעלה עמוס השתתפו בכינוס השקת פרויקט המגורים החדש

ביישוב החרדי מעלה עמוס נבנים כ-120 יח"ד בידי חברת אריאל יזמות * פרויקט המגורים החדש ביישוב מציע איכות חיים גבוהה במחירים מוזלים ובקרבה לירושלים

תושבי היישוב החרדי מעלה עמוס השתתפו בשבוע האחרון בכנס מיוחד שנערך עבורם על מנת לשתף אותם ולעדכנם בתנופת הפיתוח עם ביצוע פרויקטים למגורים שנבנים בימים אלו ביישוב. את הערב ערכה והפיקה חברת אריאל יזמות שבונה כ-120 דירות חדשות ביישוב, וכך צפוי היישוב לשלש את תושביו.
הערב נערך בראשות והשתתפות רב היישוב הרב זאב חרל"פ שליטא, הנהלת היישוב, סגן ראש המועצה מר משה סוויל, מנכ"ל חברת אריאל יזמות מר זאביק יעקובוביץ ונציגי החברה.
בדברי ברכה ופתיחה כובד המרא דאתרא שעמד בדבריו על הקריאה של ה"שירה" באומרו כי זו סגולה טובה על מנת שאדם יזכה להצלחה, עליו לומר שירה. הרב שיבח על ההתפתחות המבורכת של היישוב ועל השגשוג וההתרחבות.
בדברים שנשא סגן ראש המועצה מר משה סוויל הוא סקר בהתרגשות את ההתקדמות הגדולה שחלה בשנים האחרונות ואת תנופת הפיתוח הגדולה ביישוב. בדבריו הדגיש סגן ראש המועצה את היותה של המועצה האזורית שותפה מלאה להצלחת ההתרחבות והפיתוח של היישוב ובקליטתם של עשרות משפחות נוספות בשנים הקרובות, והתחייב כי המועצה תשקיע את מירב המשאבים הנדרשים.
בהמשך הערב קיבלו התושבים סקירה מלאה מפי מנכ"ל אריאל יזמות זאביק יעקובוביץ שהרחיב על חזונה של חברת אריאל יזמות כשהיא מבקשת להציע מגורים איכותיים וזולים למאות משפחות חרדיות.
מנהל הפיתוח העסקי של החברה מוטי הלר הרחיב על מהלך הפרויקט. הוא הציג בפני התושבים הדמיות של הבתים שנבנים וענה לשאלות התושבים בנושא הפרויקט.
בסיומו של הערב קיבלו התושבים לידיהם חוברת השקה מיוחדת ובה פירוט מלא והדמיות של פרויקט המגורים ובנוסף זכו התושבים לשי מיוחד, סידור תפילה מיוחד שהושק עם לוגו הפרויקט.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין על היישוב מעלה עמוס.
    מקום מדהים למשפחה החרדית

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב