תושבי קרית הרצוג זועמים: העירייה צובעת חניות בכחול לבן

דרך קלה להכנסות לעיריית בני ברק? רחובות בשכונת קרית הרצוג השקטה – ייצבעו בכחול לבן. התושבים זועמים

אם חשבו תושבי בני ברק שהם יסתפקו בגזירה של המצלמות ברחוב השומר בעיר, המונעות מעסקים להתפתח, כאשר כל נהג שעוצר ולו לזמן קצרצר ברחוב שלא במקום מוסדר – חוטף דו"ח, הם התבדו ובגדול, ומסתבר שזה לא מספיק לקברניטי העיר.

לאחרונה התעוררו תושבי רחוב נורוק בקרית הרצוג, שכונה שקטה ושלווה בקצה העיר, לא סואנת ולא במרכז, לשלטים חדשים שהודיעו כי מעתה הרחוב הקטן ייצבע בכחול לבן וחנייה תהיה מעתה בתשלום. זאת כאשר לתושבי הרחוב, הבנוי עם בניינים ישנים וללא חניות, אין אף תחלופה אחרת.

הבוקר גילו תושבי הרחוב כי הרחוב כבר החל להיצבע בלבן, לקראת הפיכת הרחוב כולו לכחול-לבן, והם זועמים. חלקם כבר ריססו בספריי שחור את השלטים המורים על חניה בתשלום ברחוב זה.

הרחוב שנצבע הבוקר

לדבריהם, גם אם יהיה ניתן לחנות ללא תשלום עם תו של תושב האזור, אין זה עוזר כלל לרבים שלא יידעו מזה ויחטפו דו"חות, וכנ"ל לאנשים זקנים או מוגבלים שלא יכולים לגשת לעירייה לקבל את התו, אם בכלל אכן יינתן כזה.

תושב הרחוב אומר ל'אקטואליק': "איזה מין דבר זה שהעירייה תבוא יום אחד ותהפוך רחוב שעשרות שנים (!) הינו חופשי לחניה לחניה בכחול לבן ובתשלום? צריך להבין: אין כאן לתושבים מקום אחר לחנות! זה לא כמו רחוב יותר חדש בבני ברק, בו יש לכל בניין חניה ורק מבקרים חונים ברחוב. מדובר בחניה היחידה של תושבי הרחוב! ומעבר לכך, גם אם יגידו שתושבי הרחוב יקבלו תו, מה עם מבקרים? הורים אחים וכו'? זה רחוב שקט, לא סואן ולא במרכז העיר, שאין שום סיבה בעולם שהחניה בו תהיה בתשלום מעבר לרצון בצע כסף של העירייה. כל התושבים כאן זועמים על כך".

פנינו לקבלת תגובה לידיעה מעיריית בני ברק, וכשזו תתקבל – תתפרסם במלואה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "דן יחידי"

  צריך לבדוק בעירייה האם השינוי עבר את כל הוועדות שצריך???
  אחרת לצאת עם זה לבית משפט ולשגע את העירייה אולי כך הם יבינו….

  שלמה |
  הגב
 2. די לעריצות העירייה. עושקים את התושבים.

  הבניינים ישנים עם קומות קרקע אז אין חניות. תו חניה לא עוזר בנוסף גם ברכבי השכרה ואורחים, שלא לדבר שאם אין חניה קרובה אז צריך לחנות באיזור הבית ולא צמוד לו ואז אין תו.
  ועדת חקירה דרושה לעירייה המושחתת.

  גם רחוב מנחם בגין (רחוב לא מרכזי) כולו והאיזור נצבע בכחול לבן. עושקים את התושבים. |
  הגב