תושבי שדרות חוששים: החמאס חופר לנו מתחת לבתים

על פי הדיווח בחדשות 2 מאות תושבים בשדרות שומעים רעשים מוזרים. ביום ובלילה, גם בשישי ובשבת, התושבים חוששים שמדובר במנהרה שנחפרת בבטן האדמה.

בשעה שלוחמי צהל פועלים יחד עם כלי הנדסה כבדים לגלות מנהרות בגבול הצפון, מתברר כי ככל הנראה ישנה מנהרה שנחפרת בימים אלו מתחת לבתי התושבים בשדרות. על פי הדיווח בחדשות 2 מאות תושבים בשדרות שומעים רעשים מוזרים. ביום ובלילה, גם בשישי ובשבת, התושבים חוששים שמדובר במנהרה שנחפרת בבטן האדמה.

העיר שדרות נמצאת פחות מק"מ מגבול עזה, והתרחיש בו יחטפו עשרות מחבלים את תושבי העיר עשוי להתממש. באוגדת עזה בודקים את התלונות בגלל תלונות של תושבים. "זה כמו הד כזה, אתה מרגיש שזה מרוחק אבל אתה שומע דפיקות של פטיש", סיפרה תושבת שדרות. "אני ממש מפחדת אני מנסה להאמין שזה לא באמת זה. אבל ממש מפחיד".

"זה היה ב-9 בערב, הילד התעורר וכולם התחילו לכתוב בקבוצה של הוואטסאפ מה זה הרעשים האלה"", סיפרה אולגה נפתלייב, תושבת שדרות. "עזה זה ממש פה, בית חנון נמצאת 800 מטר אווירי. מה זה מבחינתם לחפור מנהרה של 800 מטר. זה פחות מקילומטר", הוסיף ניר וקנין, גם הוא תושב העיר.

מעיריית שדרות נמסר:"ראשית, אנחנו מודים לתושבים על ערנותם ופנייתם הן אלינו והן לצבא. כל פניה שמגיעה נבדקת ביסודיות ואנו בקשר מתמיד עם האוגדה כדי לוודא שהדברים אכן נבדקים. למיטב הבנתנו שלוש מתוך ארבע פניות נבדקו ונשלל דבר קיומה של מנהרה. פניה רביעית נבדקת ממש ברגעים אלה. חשוב להדגיש שאין מנהרה שחדרה משטח רצועת עזה לעיר שדרות. העיר ממשיכה בחיי השגרה מלאי הפעילות שלה. כל תושב ששומע רעשים שאינם שגרתיים מוזמן לפנות אלינו או לצה"ל ואנו מבטיחים שפנייתו תטופל ביסודיות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.