תושב מודיעין עילית תקף ערבי: "הלך עם בחורה יהודייה"

הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד יחיאל ויסנשטרן, בן 18 תושב מודיעין עלית, בגין תקיפה בנסיבות מחמירות ממניע גזעני

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד אביעד דוויק, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יחיאל ויסנשטרן, בן 18 תושב מודיעין עלית, בגין תקיפה בנסיבות מחמירות ממניע גזעני.

על פי כתב האישום, בתאריך 4.9.17 בשעות הערב הלך המתלונן ברחוב אגריפס סמוך לשוק מחנה יהודה בירושלים יחד עם אישה שעובדת עימו בחנות בשוק. הנאשם עם שניים אחרים הבחינו במתלונן ובעובדת ושאלו אותו אם יש לו סיגריה, המתלונן השיב בשלילה. הנאשם והאחרים החלו ללכת אחריהם ולאחר מספר שניות שאלו את האישה אם היא יהודייה וכמו כן שאלו את המתלונן למה הוא יוצא עם יהודיות. המתלונן ניסה להסביר להם כי הם עובדים ביחד, אך הנאשם או אחד מהאחרים הוציא מכיסו סכין ואמר למתלונן "אתה יוצא עם בנות יהודיות, אנחנו נטפל בך היום".

מפרטי כתב האישום עולה כי הנאשם או אחד מהאחרים נתן למתלונן שתי מכות בכתפו. המתלונן החל להתרחק מהם אך הנאשם והאחרים החלו ללכת בעקבותיו. בשלב כלשהו, לאחר שהמתלונן עמד במקומו, הקיפו אותו הנאשם והאחרים והחלו לקלל אותו, תוך שהם אומרים לו כי אסור לו לעבוד בשוק יותר. הם החלו להכות אותו באמצעות אגרופים ובעיטות. בעקבות מכות אלו נפל המתלונן והנאשם בעט בו עד שעובר אורח הפריד בין הנאשם לבין המתלונן.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. uhxbari

    אח של הטרוריסט מפונוביז' כנראה אצלם הטרור בגנים לשניהם כלא עד סוף החיים אבל גם לערבי

    יאיר |
    הגב