תחומי הסטארט אפ החמים של המחר

ישראל ידועה בתור אחת המדינות היותר מפותחות בכל הקשור לסטארט אפים מקומיים ובינלאומיים המיוצאים בשלב מאוחר יותר לארצות העולם. אלו, נרכשים על ידי חברות ענק או מבצעים אקזיט בשלב מצליח במיוחד באבולוציית החברה כשיוצריהן, יזמים מוכשרים דוגמת גיא גלבויז ואחרים, ממשיכים היישר אל הסטארט אפ הבא. כנסים של סטארט אפיסטים נערכים ברחבי העולם כולו מדי תקופה. ערוצים מדעיים וחברות בינלאומיות מקדמות את היוזמות השונות ומממנות מיזמים ראויים.

רשמים מאפליקציות נבחרות

כדי שתוכלו לקבל השראה וליהנות, כדי להתרווח ולהתבשם ברעיונות המחר, אם אתם שואפים לראות את עצמכם בכנסים או אם אתם חושקים בייצוא חברה לחו"ל – ריכזנו עבורכם את כל הסטארט אפים החמים ביותר של המחר – אשר נולדים כבר היום ועושים שמות בכנסים הבינלאומיים הגדולים ביותר.

רואים אותי? – טכנולוגיית הראייה הממוחשבת

כמו בתחומי סטארט אפ הייטקיסטיים אחרים, גם כאן ישראל עושה שמות והייתה בין הראשונות ליישם ולעשות שימוש בטכנולוגיות הראייה הממוחשבת, בין השאר תודות לפיתוחים בתחומי הצבא והביטחון. פיתוחים אלו מהווים בסיס להמצאות וסטארטאפים בינלאומיים כבר שנים רבות. למעשה, ניתן לראות התאמה משמעותית בין ייצוא התעשייה לבין המגמות החזקות במודיעין הישראלי כיום – וביניהם הראייה הממוחשבת בה נעשה שימוש בקפסולות משחקים הקולטות את תנועות העין.

אפליקציות מסחריות וטרנדיות

אפליקציות מסחריות מהוות מקור מתמיד לפיתוחים בשל הפופולאריות ובשל הביקוש המתמיד בתחום המסחר. אפליקציה מובילה שנראה כי הולכת לכבוש את השוק הינה יישום המאפשר לנתח, לכמת ולדגם את שאלות המשתמשים תוך מתן אפשרות להחלפת תשובות וחיפוש אחר התשובה המתאימה. ניתוח השאלות כולל התייחסות למבנים והקשרים החברתיים בין המשתתפים.

לקנות ולמכור בלי לקום מהכיסא

אפליקציה נוספת בתחום המסחר מעניקה אפשרות של הצבת רהיטים בחדרי הבית על גבי מסך – כדי לדמות את מראה העיצוב הסופי. אמצעי זה חוסך הוצאות מיותרות וטרטורים של בעל הדירה. כמו כן בתחום המסחר ניתן למצוא אפליקציה המיועדת לשימוש עבור סוכני בורסה. היישום מעביר לסוכני הבורסה מידע בזמן אמת וכן המלצות לקנייה ומכירה של מניות תוך חישוב רמת הסיכון הצפויה על פי המלצות קודמות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.