דרעי: "מפלגה אחרת היתה מתרסקת"(וידאו)

בש"ס חוגגים בעיקר את כישלונו של אלי ישי. דרעי:"אני מודה לבורא עולם שהשאיר אותנו עם סולת נקיה" צפו

בלי הרבה הפתעות, ועם אנרגיות שהתפרקו ברגע אחד, חגגו בש"ס את תוצאות המדגם שהעניקו לש"ס – שבעה מנדטים, ובעיקר את המדגמים שקברו את 'יחד' עמוק מתחת לאחוז החסימה.

שניות לאחר פרסום תוצאות המדגם פרצו פעילי ש"ס בשירת "אל תירא ישראל", כאשר ברמקולים מושמעים הג'ינגלים של המפלגה כדי לשלהב את ההפעילים במטה.

 

בהמשך הופיע במקום יו"ר המפלגה, אריה דרעי, שדיבר על מערכת הבחירות המתישה: "זו היתה מערכת הבחירות הכי קשה שחויתי. כל מפלגה אחרת היתה נמחקת".

בהמשך עקץ דרעי את ישי: "אני מודה לבורא עולם שעשה לנו בירור והשאיר סולת נקיה".

פעיל בתנועה סיפר על התחושות שמלוות את אנשי התנועה במהלך הלילה: "אנחנו ממתינים לתוצאות האמת ומקווים שעם הסכם העודפים נגדל במנדט נוסף שימתיק את הגלולה. בכל אופן ביחס למה שעברנו בבחירות האלה – 7 מנדטים זה הישג".

במהלך הלילה עוקבים בש"ס אחר התוצאות השונות, כאשר עיקר הסקרנות לגבי מפלגתו של אלי ישי שמתנדנדת על גבול החסימה ובמדגמים לא עברה את אחוז החסימה, "אם ישי לא יעבור זה יהיה שמחה לאיד", אומר לנו פעיל בכיר, אך הלילה עוד ארוך ובשני המפלגות יצטרכו לכסוס ציפורנים עד שעות הבוקר.

בש"ס החלו לחשב את הרכבי הקואליציה העתידית כאשר גורמים בתוך התנועה סבורים כי דרעי ידרוש את תיק הפנים ועוד שורה של טופנים.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זבללללל בנאדם מגעיל משתמש בשם מרן הייתה מת להיות כמוהו אתה מושחת ומגעיל וחבל מאוד שקיבלת מנדטים בכלללל

  נופר |
  הגב
 2. למפלגת יחד הנכבדה ולאלי ישי בפרט.
  הגיע הזמן להודות על האמת שכל מי שניסה ליגע במפלגה של מרן לא יצא חי מזה והכל התרסק. אין מה לעשות יש מועצת והם החליטו שאריה הוא היושב ראש אז אין מה להתווכח. אבל מי שכל כולו כבוד לא אכפת לא שהחרדים יפסידו או מהחילול ה' שהוא עושה אבל זה הסוף שלהם קץ כדאי שאלי ישי ילך לבקש סליחה מכל הרבנים ובפרט מאריה דרעי הצדיק

  ליבי |
  הגב
  • הוא צדיק? מאחל לך מכל הלב שתהיה אתו בשמים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. מודה לה' שלא נתתי קולי למאפיונר מושחת הארכיפושע דרקי
  שמעתי ממקובל אחד רבותי תרשמו פסח תשע"ו: דרקי מחוק פוליטית או פיזית או שניהם
  מילה שלי
  אריה מכלוף דרעי גימטריה "סוף גנב לתליה"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. נו נו פסולת נקייה. כשאין השגים שמחים במפלת אחרים. רק אל תספרו שהציבור החרדי חשוב לכם.
  תהנו.

  בנצי |
  הגב
 5. גועל נפש !!! אתם נקראים יראים ?!!!! אתם נקראים פושעים במקום להבין שככל יש יותר מנדטים לדתיים יש יותר סיכוי לשנות ,כולל חוק הגיוס!!! אבל מה, אנשי העולם התחתון אכפת להם רק שהם סולת נקייה דהיינו שאבדו לדתיים 4 מנדטים!!! שמעתם דבר כזה !!! בנפול אויבך אל תשמח !!!! אתם תתנו את הדין בשמים אכפת לכם מהכבוד שלכם ולא כבוד השם יתברך ותורתו!!! הבעיה שאף אחד לא לא רואה את הסירחון!!!
  לכן תמיד תזכרו שהאדם יראה לעיניים {דהיינו חליפה ומגבעת} והשם יראה ללבב {שנאה וכבוד ורדיפת תחרות}.

  שימי |
  הגב
 6. דרעי חזק וברוך! הצלת את ש"ס ועכשיו המהפכה תמשך וש"ס תמשיך
  להתחזק!

  ברוך שפטרנו מאלי ישי האפס!

  שינשין |
  הגב
 7. חשוב להם השנאה והשמחה שאלי ישי לא עבר את אחוז החסימה. אבל ב"ה כל בחירות קם מישהו שמוריד להם כמה מנדטים.בחירות הבאות הם לא יעברו גם

  אלדד |
  הגב