תחושת סלידה ממהלכו של בנט בקרב חרדים רבים שתמכו בבית היהודי • ויש גם מי שמבקש סליחה מהמפלגות החרדיות

המהלך של נפתלי בנט שלא לוותר וללכת יד ביד עם יאיר לפיד, כדי לעולל את גזירות השיויון בנטל וגיוס כל בני הישיבות, מעורר גועל עד כדי תיעוב ממש אצל רבים מחסידות חב"ד וכן חצרות של אדמורי"ם נוספים דוגמת סדיגורא קרעטשניף רחובות ועוד, אשר תמיד הם תומכים בימין בגלל שמירתה על שטחי ארץ ישראל וההתיישבויות.

א. ש. מחסידי חב"ד ומנאמני ארץ ישראל השלימה אומר ל"קוקר": "אני מבקש סליחה, מחברי יהדות התורה שפעם הייתי מצביע להם באופן קבוע, עד שראיתי שהתבצע ההתנתקות, תליתי זאת באשמתם, והפסקתי להצביע להם. כששמעתי על נפתלי בנט אמרתי זה מתאים לי, הוא בוודאי ישמור על א"י השלימה וכמובן יחבור לחרדים וביחד ישמרו על הדת היהודית"

"חרטות רבות ממלאות אותי, על שאני נאלץ לכתוב זאת, אני מתבייש בנפתלי בנט שהעיז כך לבגוד בי ועוד עשרות אלפים כמוני שהצביעו לבית היהודי ולא לחרדים רק בגלל שהוא הבטיח שמירה על א"י, ולא בשביל שהוא ינצל זאת כדי לחבור וליצור ברית עם הגרועים שבאויבינו, ולילך ראש בראש נגדינו החרדים שבחרנו בו בעצם. הוא שיקר עלינו, ונטל עכשיו את הקולות שלנו כדי להחריב את הכל".

השר דניאל הרשקוביץ, לשעבר יו“ר ”הבית היהודי“, תוקף את יו“ר המפלגה הנוכחי, נפתלי בנט, וטוען כי הברית שכרת עם יאיר לפיד מהווה בגידה בהבטחותיו לבוחרים.

גורמים בש"ס אומרים ל"קוקר" כי רק עכשיו מגלים כמה צדק מרן הרב עובדיה יוסף כשאמר כי הבית היהודי הוא בית של גויים, בעצם זאת היתה נבואה על מה שעתיד לקרות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.