תחפושות מהארון הפרטי: כך תמצאו הכל בבית

ליצן, קאובוי, נמר או מרדכי היהודי? זו ההתלבטות בפניה עומדים כל ההורים לקראת חג הפורים המתקרב והתחפושות. אז החלטנו להוציא מהארון את הפריטים כדי שנוכל לחפש או להתחפש בפורים ללא הוצאה כספית גבוה. מה יש לכן בארון לתחפושת פורים?

"חג פורים, חג פורים חג גדול לילדים"? חג פורים הוא אולי החג הכיפי בשנה שבו התחפושות שונות ומשונות כשאנו מאפשרים לילדינו להינות מהחג השמח הזה. יש נשים שמתכוננות חודשים מראש ונעזרות בסקיצות מדוקדקות ומרשימות ויש כאלו שזורמות עם מספר אביזרים סימליים בכדי להיכנס לאווירה וליהנות. בעוד שפורים הוא לא רק חג של הנאה, אלא גם הוצאת כספית רבה, יש דרכים להתגבר על התופעה וליצור תחפושות לא פחות יפות ומקוריות מפריטים שלכל אחת מאיתנו יש בארון!

מתחילים בארון!

התהליך המוכר של מציאת תחפושת מתחיל בדרך כלל בשלב הרעיון, אנו חושבים על נושא מסוים, מגלגלים את הרעיון בראשנו ולאחר מכן מתחילים לשוטט בחנויות כדי ליישמו. אם החלטנו שהשנה לא נוציא כסף רב על תחפושות, אלא נשתמש דווקא בפריטים שברשותנו, ההמלצה היא להתחיל דווקא מהתבוננות בארון הבגדים הפרטי, סקירת הפריטים שכבר נמצאים ברשותנו וחשיבה על כיצד נוכל להשתמש בהם. למי מאיתנו אין חולצה או מכנס בדוגמת קומופלאז' צבאי? תוסיפו להם מגפי עור שחורים מעל גובה קרסול והרי לנו חייל מדוגם! חצאית מקסי וחולצת משי בצבע תכלת לנסיכה.

הזמן להוציא את האקססוריז!

לאחר שסיימנו עם ארון הבגדים, ניתן ואף רצוי לעבור למגירת האקססוריז. בחיי היומיום אנו משתמשים באקססוריז שונים בכדי להוסיף קריצה של צבע ולהחיות את הבגדים. למי מאיתנו אין כאלו מוגזמים וצבעוניים שיכולים, כשנענדים ולבושים בהגזמה, להוות תחפושת פורים? זה הזמן להוציא את נעלי הבית בדוגמת חיות, את מחממי האוזניים המצחיקים, צעיפים צבעוניים ושאר פריטים שבדרך כלל נלבשים בנפרד ולחברם ביחד לכדי תחפושת מצחיקה!" גם תכשיטים צבעוניים יכולים ליצור את אותו האפקט ולהוסיף צבעוניות למראה. ניתן להעמיס תכשיטים בשילובי צבעים שונים ומשונים או לבחור באחד דומיננטי וצבעוני.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.