תחת אבטחה כבדה – ישי הדליק נרות חנוכה (גלריה)

תחת אבטחה כבדה הגיע הערב ח"כ אלי ישי להדליק נרות חנוכה בכיכר ציון בירושלים.ישי אמר במקום כי הוא אינו חושש מהאיומים "אין חשש. קיבלתי החלטה ואנחנו נהיה הפתעת הבחירות".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טרגדיה רודפת טרגדיה:

  אמהות ואבות בנות ובחורים צעירים מסתלקים בחטף, ומניחים יתומים ועוללים רכים, לכפרת עונותינו אסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל יום יום ה"י.

  לכן באתי להתחנן בפני אלה הנשים החרידות ההולכות בבגדים צמודים צרים וקצרים המושכות את עיני האנשים והבחורים… ומביאות אותם שלא במודע לידי החטא חמור ביותר ר”ל.

  והן נודע מה שכתבו חז״ל שכל אשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה וכו’ וכל להפך. והאם בדור אשר כזה שבעוונותינו הרבים, רבים וטובים נופלים ויוצאים מדרך הישרה, ואסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל יום יום, תינוקות מתים בעריסותיהם, אמהות ואבות צעירים בחורים ובנות, מסתלקים בחטף ומניחים יתומים ועוללים רכים, העל אלה לא נבכה ולא נעשה חשבון נפש ?

  אני חושבת שהגיע הזמן, שבעזרת השם לא יהיו עוד מקרים כאלו, אבל זה רק יכול להיות אך ורק אם נתלבש בצניעות גמורה ע”פ הלכות צניעות המבואר בשולחן ערוך, ולא ע”פ ההלכות והקולות של הספר המחריב הצניעות הנקרא “עוז והדר לבושה” שגם קיים בזה הספר ותשחק ליום אחרון,, הוא עשה צחוק מהצניעות ר”ל, משום שהרב הזה (פאלק) מאנגליה מחבר הספר, "עוז והדר" עשה צחוק מהצניעות הנכונה, בכל העולם החרדי, הוא המציא הלכות מהאצבע, ולא מן התורה, ולא מהשולחן ערוך, אנחנו חייבים לתחזק בצניעות ע”פ פסקי השולחן ערוך!!! כדי כדי למנוע אסונות בעם ישראל!!! “טרגדיה רודפת טרגדיה” –

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב