תיאוריית קונספירציה: כדור הארץ יושמד בספטמבר

מומחים שונים לתיאוריות קונספירציה, מזהירים כי בתוך שלושה חודשים צפוי כדור הארץ להיות מושמד על ידי אסטורואיד. המדענים לועגים

אל תגידו שלא קראתם: – מומחים שונים לתיאוריות קונספירציה, מזהירים כי בתוך שלושה חודשים צפוי כדור הארץ להיות מושמד על ידי אסטורואיד.

 

בבלוגים שונים כבר נקבו בתאריכים בין ה-22 ל-28 בספטמבר, כיוון שלטענתם זה פחות או יותר הזמן שבו סוף העולם יגיע.

 

אם לא די בכך, ישנם  בלוגרים שמקשרים בין האסטרואיד הזה לבין האמונה הנוצרית ביום הדין כי בתאריכים הללו תתרחש תחיית המתים ותחילתן של שבע שנות שלטונו של האנטי-משיח. לטענתם מנהיגי העולם מודעים לסכנה האורבת לנו אולם הם החליטו שלא ליידע על כך את תושבי העולם.

 

בלוגר אחד כתב ש"הלוגו של המאיץ זה 666 – מספרה של החיה (השטן) מוקף בעיגול. מאיץ החלקיקים כולו נראה כמו העין שרואה הכל, או שער חלל". אוקי. עכשיו השתכנענו.

 

המדענים עצמם לועגים לתיאוריות ומזכירים שלמזלנו, כמעט כל האסטרואידים מושמדים לאחר שהם חודרים לאטמוספירה שלנו, בשל החום שנוצר מהחיכוך ורובם המכריע נשרף עוד לפני שהם מגיעים לקרקע.

 

בנאס"א מיהרו להרגיע את הרוחות, דובר מטעם ארגון החלל האמריקני פרסם הצהרה שמפריכה לחלוטין את האפשרות שאסטורואיד עומד לפגוע בכדור הארץ: "לנאס"א לא ידוע על שום אסטרואיד או מטאור שנמצא כרגע במסלול התנגשות עם כדור הארץ ולכן הסיכוי שזה יקרה הוא מאוד מאוד קטן". בנוסף, הוא הוסיף כי ב-100 השנים הקרובות לא צפוי לפגוע בנו אסטרואיד גדול. "למעשה, למיטב הבנתנו, לא קיים שום עצם גדול שעשוי לפגוע בכדור הארץ במאות השנים הקרובות", הוא אמר. אנחנו בספק שהדברים שלו יגרמו לאנשי הקונספירציות לחזור בהם מהתיאוריה שלהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.