תיאור מזעזע: מלמד בת"ת הואשם במעשי סדום

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד גלעד סוקולובר, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד נועם בובליל, תושב מעלה אדומים, בגין עבירות רבות כנגד קטינה; מעשה סדום נגד בן משפחה בהיותו קטין וכן עבירות איומים, שיבוש והדחה. { "נהרוס לך בשידוכים"}

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד גלעד סוקולובר, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד נועם בובליל, תושב מעלה אדומים, בגין עבירות רבות כנגד קטינה; מעשה סדום נגד בן משפחה בהיותו קטין וכן עבירות איומים, שיבוש והדחה.

הנאשם משמש מלמד בתלמוד תורה ומטפל, בין היתר, בנוער נושר. על פי כתב האישום, בשנת 2011 התבקש הנאשם לסייע בעניינה של המתלוננת, שנשרה ממסגרות לימודיות, לשוחח איתה ולהכווין אותה. לאחר זמן מה, במהלך 2012-2013, בהיותה קטינה, ביצע בה הנאשם מעשים רבים שלא בהסכמתה. בין השאר, הנאשם הטריד את המתלוננת, ביצע בה מעשי סדום ועוד. מעשיו נעשו כולם לשם סיפוקו. במהלך החודשים יולי-ספטמבר 2012, היה הנאשם אוסף את המתלוננת מביתה בירושלים או ממקום אחר, ברכבו, לשיחות "מוסר"

בתום השיחות, בחנייה באזור בנייני האומה, הנאשם היה מלטף את המתלוננת ואומר לה "תפסיקי לעשות בעיות"

לבקשת הנאשם, בשנים 2012-2013, המתלוננת שמרה על ילדיו הקטנים, בביתו .. במעלה אדומים (להלן: הבית), בזמן שאשתו לא היתה בבית.
ביום 29.7.2012, צום ט' באב, שמרה המתלוננת על ילדיו של הנאשם בביתו. לאחר הצום הקפיץ הנאשם את המתלוננת ברכבו, מביתו לירושלים, ותוך כדי הנסיעה הטריד אותה.
עוד עולה מכתב האישום כי בשנת 2007-2008, נכנס הנאשם בשעת לילה לביתו של קרוב משפחה, בהיותו קטין הנאשם ביצע בו מעשי סדום בחודש פברואר 2017 התקשר הנאשם לבני משפחה, במטרה לשבש הליכים ולהדיחם בחקירה.הנאשם התקשר במהלך חודש מרץ 2017, גם לאמה של המתלוננת ואיים עליה שיהרוס לילדיה את השידוכים, ובהמשך איים על המתלוננת לבל תגיש נגדו תלונה במשטרה.

 

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בנשליצאנית זה. פגום במוח. ימחאסמו.

    בנשליצאנית זה. פגום במוח. |
    הגב