תיעוד: אלפי ילדים חרדים נהנים מפעילות קיץ

אלפי ילדי ירושלים מהמגזר החרדי נהנים בימים האחרונים מתוכניות ופעילויות במנהלים הקהילתיים בשכונות – בכל יום בשבועיים האחרונים מתקיימת הפעילות במתנסי"ם השונים

ביוזמת סגן רה"ע ומחזיק תיק חינוך חרדי צביקה כהן וחבר מועצת העיר מחזיק תיק מנהליים קהילתיים משה ליאון בשיתוף עם סמינר 'בנות אלישבע' נערכים במהלך השבועיים האחרונים במספר מנהלים קהילתיים, פעילויות לילדי השכונות. התוכניות כוללות: רכיבת סוסים, הצגות, הקרנת סרטים, מתחם פינת חי, חדרי אומנות ואפייה, מופעי חיות, חדר תלת מימד, דוכני מזון וחדרי פעילויות.

הפעילות מתקיימת בכל יום בין השעות 15:00 – 21:00 בשישה מתנסי"ם בירושלים במהלך השבועיים האחרונים, תלמידות התיכון 'בנות אלישבע' והצוות החינוכי מדריכים את ילדי השכונות בחדרי הפעילויות השונים. הסבסוד הביא לירידת מחירים מ-15 ₪ לילד לסכום חסר תקדים של 5 ₪ לילד בלבד, מנהלת הסמינר סיפרה כי בעבר ילדי השכונות שלא היה באפשרותם לשלם היו עומדים מחוץ למתחם ומחכים בכליון עיניים להכנס ולהנות, כיום בעקבות הסבסוד כל ילד יכול להכנס ולהנות במחיר משתלם וסמלי.

הערב (חמישי) הגיעו סגן רה"ע צביקה כהן וחבר מועצת העיר משה ליאון למינהל הקהילתי בשמואל הנביא בכדי לראות מקרוב את הפעילויות לטובת ילדי השכונה, מנהלות התוכנית הודו לכהן וליאון והציגו בפניהם את החדרים השונים. בנוסף, שוחחו חברי המועצה עם המדריכות ושמעו מהם הסבר מפורט על שעות הפעילות והתוכניות ואוכלוסיית הילדים שנהנים במקום. אמהות שהגיעו למתנ"ס עם ילדיהם ופגשו בצביקה כהן ומשה ליאון הודו להם על התוכניות הממלאות את יומם של ילדיהם במהלך חופשת הקיץ.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.