תתביישו: חילונים צועדים בצפירה (וידאו)

טלו קורה: במקביל לציד השנתי של התקשורת בישראל אחרי חרדים שלא עומדים בצפירה, צוות 'קוקר' יצא לרמת-גן ותיעד: כך מחללים החילונים את הצפירה. צפו בוידאו

צביעות או רשעות? כלי התקשורת בישראל נוהגים מזה שנים רבות לשלוח צלמים לשכונות החרדיות, כדי שאלו יתעדו חרדים שלא עומדים במהלך צפירת הזיכרון לנספים בשואה. העובדה כי רוב החרדים נוהגים לעמוד בצפירה, כמו גם העובדה שיש חילונים שלא עומדים בה, לא מנעה מכלי התקשורת הללו לחזור על מסע ההסתה והצביעות מידי שנה.

ביום הזיכרון הזה, החלטנו ב'קוקר' לשלוח צוות צילום לרמת גן כדי שזה יתעד מקרוב חילונים הצועדים בצפירה. יודגש, כי צוות האתר מודע לכך שמדובר בהתנהגות שלא מייצגת את רוב האזרחים החילונים במדינה, אולם בשל מסע ההסתה החוזר ונשנה מידי שנה, לא נותר אלא לשאול, האם מישהו במערכות התקשורת ייקח אחריות ויפסיק את ההסתה.

צפו בוידאו:

18 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעניין שהבחור שרץ בסרטון, מקפיד לחזור את אותם עשרה מטרים, שוב ושוב, מול המצלמה (ומקפיד על לחבוש כובע כשהוא רץ, זה מאוד בריא ליראת שמים). חוץ ממנו הצלחתם לקלוט זקן וזקנה עולי מדינות חבר העמים ושני סודנים, אולי עדיף שתנסו לקלוט חרדים שעומדים בצפירה, אני בטוח שתצליחו למצוא איזה זקן שח קצת או סודני שמסתכל בחלון ראווה.

  סתם חרדי |
  הגב
 2. בקיצור רוב החילונים עומדים ורוב החרדים הולכים, וכך אכן צריך להיות, לא צריך להתבייש בזה שאנו לא מכבדים את השטויות החילוניות, כל זמן שהם לא מכבדים את אורחות חיינו, כשהם יתחילו לכבד את אורחות חיי החרדים, נתחיל לחשוב אם להיכנע לשטויות שלהם, בנתיים אנו עושים מה שרוצים ואל תטיפו לנו מוסר אל חילול השם, איזה חילול השם יש בזה, ממתי אי עמידה נכללת בחילול השם.

  לוי יעקובי |
  הגב
 3. Am I the only wondering why the running man went by the camera 4 times in a row? and did not cross the road although he could have? It is only reasonable to wonder whether he was paid by someone…

  Ofer |
  הגב
 4. אני חושב שצריך לשנות את החוקה שביום השואה והזיכרון צריך לעמוד דקה על הראש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. 1 נהג ערבי. 1 כושי מסודן. 1 משוגע שברח מאברבנל. על זה בונים סיפור?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. זה שיש חילונים שלא עומדים בצפירה- זה כבר שנים על גבי שנים כך כל אחד מסיבותיו האידאולוגיות שלו, אבל אין מה להתווכח הרוב הוא מהחרדים ולא משנה מהי הסיבה, לדעת התורה חילול השם עולה על כולנה.

  David |
  הגב
 7. רואים שזה מבוים האיש עם החולצה הירוקה שרץ תעבדו על מישהו אחר

  חרד לדבר ה' |
  הגב
 8. וזה שהצלם לא עומד בצפירה זה בסדר? העיקר להאשים אחרים

  חרד - לא דתי |
  הגב
 9. נראה לי שהוא תייר, הוא נראה מאוד מבולבל

  וחוץ מזה, תמיד אפשר לתת את התשובה החרדית – הוא שייך לחצר חילונית מאוד קיצונית, הוא מוקצה אצלנו.

  יובל |
  הגב