תיעוד: גאב"ד ז'נבה ביקר ב'רפואה וחיים'(גלריה)

בשבוע האחרון ביקר גאב"ד ז'נבה ורב קהל "בצל החכמה" ירושלים הגאון האדיר רבי אברהם יפה שלזינגר בבית 'רפואה וחיים' בבני ברק

בשבוע האחרון ביקר גאב"ד ז'נבה ורב קהל "בצל החכמה" ירושלים הגאון האדיר רבי אברהם יפה שלזינגר בבית 'רפואה וחיים' בבני ברק.

אירגון 'רפואה וחיים', הוקם בשנת ה'תשל"ז בבני ברק, האירגון הוקם כדי לעזור לציבור החולים, הנזקקים והילדים המיוחדים בארץ.

הגאב"ד שליט"א התקבל בהדרת כבוד במקום, היה זה מחזה מרגש ומפעים למראה עשרות רבות של ילדים וילדות מיוחדים ועבודת הקודש הנעשית עימהם, בשעות הפנאי בהם אנשי האירגון מקלים במעט על ההורים המסורים המתמודדים כל יום מחדש עם נסיונות וקשיים עצומים, הגאב"ד ביטא את רגשי ליבו ההומים במהלך הביקור המרגש ואמר כי: "אחרי שחוזים בפעילות הקודש

הנעשית עם הנשמות הטהורות והמיוסרות הללו חשים תחושות מעורבות של כאב על אותם ילדים ומשפחות המתמודדות עמהם בגבורה, ובמקביל תחושת חסד ושמחה עצומה על המעשים הנעשים עימם בהתנדבות גמורה, ובמסירות של אהבה נפלאה".

כמו כן אמר הגאב"ד לחברי ההנהלה, המנכ"ל הרב ברוך הימל, הרב יצחק רוט יו"ר הנהלת העמותה, והרב נפתלי ויינברגר מנהל אגף החניך המיוחד כי במוסד כזה צריכים כל כלל ישראל לזכות וליטול חלק בפעולות החסד הנעשות בו.

עין לא נותרה יבשה בקהל, כאשר אחד הילדים המיוחדים בירך את הגאב"ד כי יזכה בקרוב לביאת המשיח, לשאלתו של הרב מדוע הוא רוצה שהמשיח כבר יבא ענה הילד: "כי אז כבר לא נצטרך את רפואה וחיים".

צפו בגלריה מהביקור המרגש
1735

IMG_1691

1736

1738

1775

IMG_1875

1807

IMG_1884

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.