תיעוד דרמטי: קלינטון מתמוטטת בדרך למכונית

האם הסרטון הזה יעלה להילרי קלינטון בנשיאות? בתמונות שפורסמו נראית המתמודדת הדמוקרטית כשרגליה ננעלות בשעה שנתמכה על ידי מאבטחיה, לאחר שסבלה מהתייבשות. קלינטון פונתה לאחר מכן לדירת בתה: "אני מרגישה מצוין"

עילפון, התייבשות, פינוי מהיר, מעידה בדרך אל הרכב ושעה וחצי של דממת אלחוט מצד הפמלייה: האירוע הרפואי של הילרי קלינטון היום (ראשון), שבעטיו עזבה בבהילות את טקס הזיכרון של 11 בספטמבר, עשוי להפוך לאירוע מפתח במערכת הבחירות.

אלה התמונות שבמחנה הילרי ניסו למנוע: בתיעוד שפורסם נראית המועמדת הדמוקרטית לנשיאות חשה ברע ונלקחת אל הרכב שלה. בסרטון היא נראית כשהיא שעונה על עמוד ונתמכת על ידי עוזרת שלה בזמן שהרכב מגיע לאסוף אותה.

ההתארגנות לפינוי מוכיחה בבירור שקלינטון במצב של עילפון, פיק ברכיים, אפילו הירידה מהמדרכה לכביש קשה לה. היא אף מאבדת נעל שנשארת על הרצפה. העוזרים מפנים אותה אל הבית של הבת צ'לסי בשדרות מדיסון, קילומטר וחצי מגראונד זירו. כולם מסכימים שהיה יום חם, אבל כשהיריב שלה טראמפ חוזר וטוען שקלינטון לא כשירה רפואית לתפקיד – אלה תמונות שלבטח יהיו להן השלכות פוליטיות.

(באדיבות רשת)

במטה קלינטון פרסמו הצהרה בעקבות האירוע: "קלינטון סבלה מהתייבשות ועזבה לדירת בתה על מנת לנוח. היא מרגישה כעת הרבה יותר טוב". כעבור שעה קלה יצאה קלינטון מדירתה של צ'לסי ולשאלת עיתונאים ענתה: "אני מרגישה נהדר". בסוכנות הידיעות רויטרס דווח כי כעת קלינטון עושה את דרכה לביתה בניו יורק.

במהלך החודשים האחרונים הועלו ספקולציות ושמועות רבות אודות מצבה הבריאותי של המועמדת לנשיאות ארה"ב. בין היתר נראתה קלינטון לפני כמה ימים נאבקת בשיעול קשה במהלך נאומה. דונלד טראמפ עצמו אף השתמש בשמועות על מצבה במסגרת הקמפיין שלו.

במהלך היום יערכו בארה"ב ובניצגויותיה ברחבי העולם טקסים לזכר כ-3,000 ההרוגים במתקפת הטרור. שני המועמדים לנשיאות, קלינטון ודונלד טראמפ השהו את מסע הבחירות שלהם למשך יממה על מנת להשתתף בטקסים, אך ייתכן כי המועמדת הדמוקרטית לא תוכל להמשיך.

לפני 5 ימים, במהלך נאום בעצרת תמיכה גדולה באוהיו קליבלנד, נתקפה קלינטון בשיעול טורדני ולא הצליחה לדבר. המועמדת הדמוקרטית עלתה לבמה לנאום ואחרי משפט או שניים החלה להשתעל ולא הפסיקה במשך כדקה וחצי. זאת לא הפעם הראשונה בה נקטע נאום של קלינטון בעקבות מתקפת שיעולים והרפובליקנים כבר ניצלו את זה כדי ללגלג עליה ולטעון שהיא אינה בקו הבריאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.