תיעוד: הגדולים ‏‏עלו לציון מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל

במעמד השתתפו בניו וחתניו הרבנים הגאונים שליט"א, רבנים ראשי ישיבות, אישי ציבור, וקהל המונים שהשתתפו במעמד העליה לציון

‏‏עליה לציון מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל: בשעות הצהרים נערכה עליה לציון מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל. ככלות ימי השבעה להסתלקותו
התקיימה העליה לקברו בבית החיים פונוביז בבני ברק. במעמד השתתפו בניו וחתניו הרבנים הגאונים שליט"א, רבנים ראשי ישיבות, אישי ציבור, וקהל המונים שהתתפו במעמד העליה לציון

יצויין כי אמש נערכה מעמד הספד והתעוררות רבתי בהיכל ישיבת אורחות תורה, בבני ברק בהשתתפות מרנן ורבנן גדולי ישראל , אדמו"רים רבנים ראשי ישיבות וקהל
אלפים שגדש את האלומות בבנין היכל הישיבה והרחבה הסמוכה לישיבה ברחוב שלמה.
המלך.

צילום יהודה פרקוביץ.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני משגר מכתב חריף לחברי הכנסת מסיעות "דגל" ש"ס 'יהדות התורה' ו'הבית היהודי' וכו': ומקוה שהשם ינקום כבודו ודמו של מרן ז"ל. אני בוכה וצוחק כאשר אני רואה מי הם אלו המבכים כעת את מרן הגרי"ל שטיינמן זצוק"ל מגדולי מנהיגי ישראל, אני מקבל בחילה ולא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו ירדו לחייו ועשו נגדו דברים הזועקים לשמים, ממש עשו בושות למרן ז"ל, ועתה הם משחקים כאילו שהם היו מחסידיו ואף מתלמידיו. ניגש ישר לענין, קחו את משה גפני לדוגמא ועוד רבים אחרים כמותו, כמו מ-כלב וכו' וכו' וכו' בזמן הרב שך זצוק"ל הם ניצבו לצד מי שרדפו את גדולי ישראל האמיתיים, מרנן הגאונים רבי אהרן לייב שטיינמן רבי חיים גריינימן, ויבדל לחיים טובים וארוכים מרן הגאון האדיר רבי דוב לנדו (כידוע שלא ראוי להיוות היום מנהיג הדור) ירדו לחייהם אך ורק מפני שחששו שמי מהם יתפסו את ההנהגה אחרי הרב שך זצוק"ל, לא יאומן מה שהם עשו לו – יש עיתוניי והקונטרסים במשך השנים האחרונות מלאים ממה שעבר הגאון הצדיק מגדולי ישראל מסוף בית שני רבי אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל מאותם יצורים ביניהם משה גפני מכלב וכו' שמצצו את דמו פשוטו כמשמעו, ועתה הם משחקים כינור ראשון כאילו הם אלו שהלכו בדרכיו ושמרו על כבודו בכל שנות חייו, ואח"כ גפני וחבריו השתמשו במרן וחידשו גזירת גיוס השמד בפועל ממש!!! אולי אפילו בהסכמת מרן, בגלל שהם אמרו בשמו דברים של כפירה. משה גפני וחבריו לא דרכו בביתו של מרן ורבנן הרב שטיינמן זצוק"ל עד לפני בערך חמש וחצי שנים, רק כשהבינו כי ההנהגה עוברת להרב שטיינמן זצוק"ל רק אז הלכו לביתו, לפני כן הם התגאו ואמרו בפירוש כי אינם הולכים אליו, והרב שטיינמן זצוק"ל אף הרבה פעמים התבטא ואמר למה הם (משה גפני מ-כלב וחבריו) אינם באים אליו – פשוט שהכוונה היתה אז לגפני ומקלב וכו'. במשך של ארבעים שנה כותבים על מלחמות החרדים ובמיוחד בקורה ברחוב הליטאי, ליוויתי את מרן הצדיק הרב שטיינמן ז"ל בכל השנים, בשנים ההם, התייצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים, וב"ה גברתי עליהם על החכי"ם לכתוב האמת, ואני שמח שזכיתי להיות זה שניצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים ולא הלכתי שולל אחרי השקר והרמיה של אותה כנופיה של דגל, אגודה, ש"ס בית היהודי, יהדות התורה וכו' . כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת מרן ר' אהרן לייב שטיינמן זצ"ל ומשחקים שוב ומשחקים כי הם בוכים, אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם בכלל שמרן זצ"ל נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על מרן הרב עובדיה זצ"ל. משה גפני ומכלב היו בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהם הריחו לאן נושבת הרוח הם עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם – החכים החרדים לשעבר, פשוט שקרנים רשעים ערורים מסיונרים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות ר"ל. ואכהמ"ל. השם ינקום דמו וכבודו של מרן זצוק"ל.

  אני משגר מכתב חריף לחברי הכנסת מסיעות "דגל" ש"ס 'יהדות התורה' ו'הבית היהודי' וכו': ומקוה שהשם ינקום כבודו ודמו של מרן ז"ל. אני בוכה וצוחק כאשר אני רואה מי הם אלו המבכים כעת את מרן הגרי"ל שטיינמן זצוק"ל מגדולי מנהיגי ישראל, אני מקבל בחילה ולא יכול להאמין כי מי שרדפו אותו ירדו לחייו ועשו נגדו דברים הזועקים לשמים, ממש עשו בושות למרן ז"ל, ועתה הם משחקים כאילו שהם היו מחסידיו ואף מתלמידיו.

  ניגש ישר לענין, קחו את משה גפני לדוגמא ועוד רבים אחרים כמותו, כמו מ-כלב וכו' וכו' וכו' בזמן הרב שך זצוק"ל הם ניצבו לצד מי שרדפו את גדולי ישראל האמיתיים, מרנן הגאונים רבי אהרן לייב שטיינמן רבי חיים גריינימן, ויבדל לחיים טובים וארוכים מרן הגאון האדיר רבי דוב לנדו (כידוע שלא ראוי להיוות היום מנהיג הדור) ירדו לחייהם אך ורק מפני שחששו שמי מהם יתפסו את ההנהגה אחרי הרב שך זצוק"ל, לא יאומן מה שהם עשו לו – יש עיתוניי והקונטרסים במשך השנים האחרונות מלאים ממה שעבר הגאון הצדיק מגדולי ישראל מסוף בית שני רבי אהרן לייב שטיינמן זצוק"ל מאותם יצורים ביניהם משה גפני מכלב וכו' שמצצו את דמו פשוטו כמשמעו, ועתה הם משחקים כינור ראשון כאילו הם אלו שהלכו בדרכיו ושמרו על כבודו בכל שנות חייו, ואח"כ גפני וחבריו השתמשו במרן וחידשו גזירת גיוס השמד בפועל ממש!!! אולי אפילו בהסכמת מרן, בגלל שהם אמרו בשמו דברים של כפירה.

  משה גפני וחבריו לא דרכו בביתו של מרן ורבנן הרב שטיינמן זצוק"ל עד לפני בערך חמש וחצי שנים, רק כשהבינו כי ההנהגה עוברת להרב שטיינמן זצוק"ל רק אז הלכו לביתו, לפני כן הם התגאו ואמרו בפירוש כי אינם הולכים אליו, והרב שטיינמן זצוק"ל אף הרבה פעמים התבטא ואמר למה הם (משה גפני מ-כלב וחבריו) אינם באים אליו – פשוט שהכוונה היתה אז לגפני ומקלב וכו'.

  במשך של ארבעים שנה כותבים על מלחמות החרדים ובמיוחד בקורה ברחוב הליטאי, ליוויתי את מרן הצדיק הרב שטיינמן ז"ל בכל השנים, בשנים ההם, התייצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים, וב"ה גברתי עליהם על החכי"ם לכתוב האמת, ואני שמח שזכיתי להיות זה שניצבתי לצידם של גדולי ישראל האמיתיים ולא הלכתי שולל אחרי השקר והרמיה של אותה כנופיה של דגל, אגודה, ש"ס בית היהודי, יהדות התורה וכו' .

  כאשר אני רואה היום את אותם מי שדיברו כל דבר אסור על גדולי ישראל האמיתיים, מי שביזו אותם בצורה נוראה, ניצבים לצד מיטת מרן ר' אהרן לייב שטיינמן זצ"ל ומשחקים שוב ומשחקים כי הם בוכים, אבל זה רק משחק מבחוץ, ובפנים לא איכפת להם בכלל שמרן זצ"ל נפטר, זה מזכיר לי את דרעי שלקח בצל בשביל לשחק כי הוא בוכה על מרן הרב עובדיה זצ"ל.

  משה גפני ומכלב היו בכל השנים בצד של המחבלים, רק לפני כשש שנים כשהם הריחו לאן נושבת הרוח הם עשה סיבוב של מאה ושמונים מעלות. הם – החכים החרדים לשעבר, פשוט שקרנים רשעים ערורים מסיונרים המכשילים עם ישראל בגיוס השמד, חילולי שבת, חינוך השמד, ועוד הרבה עבירות החמורות ר"ל. ואכהמ"ל. השם ינקום דמו וכבודו של מרן זצוק"ל.

  לא אלמן ישראל |
  הגב