ההרס באיטליה: "מאות קבורים מתחת לאדמה" (וידאו)

כמה שעות לאחר רעידת האדמה שהרעידה את איטליה, מתבררים המימדים העצומים של החורבן. רחובות שלמים נמחקו בתוך מספר שניות ומניין ההרוגים עלה מעל 73. ומאות קבורים מתחת לאדמה בין ההריסות . {כשהאדמה רעדה}

כמה שעות לאחר רעידת האדמה שהרעידה את איטליה, מתבררים המימדים העצומים של החורבן. רחובות שלמים נמחקו בתוך מספר שניות ומניין ההרוגים עלה מעל 73. ומאות קבורים מתחת לאדמה בין ההריסות .

"בזמנים קשים איטליה יודעת מה לעשות", אמר הבוקר (רביעי) ראש ממשלת איטליה מתאו רנצי, "גם כשהדברים משתבשים. זה זמן להתאבל, אך זה גם זמן לפעול". הוא הוסיף והודה לכל מי שלוקח חלק פעיל בסיוע לנפגעים -מהאזרחים החופרים במו ידיהם ועד שרי הממשלה האיטלקית. "אנחנו חייבים להיות מצוידים למקרה חירום בשבועות הקרובים, בימים הקרובים ובשעות הקרובות".

בעיר פסקרה דל טרונטו הממוקמת בין חבל לאציו (שבו נמצאת רומא) לחבל אומבריה, אנשים חופרים בהריסות ומחפשים אחר שתי ילדות. הוריהן חולצו בחיים, אבל מהן אין כרגע אות חיים.

מריה ג'יאני, המתגוררת גם היא באותה העיר, ניצלה מרעידת האדמה וסיפרה ל-AP: "בצד אחד של הבית, הקיר נפל אבל לא פגע בי. גם הקיר השני נפל ממש קרוב אלי, ואז כל התקרה נפלה לי על הראש. מזל ששמתי כרית על הראש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.