אחדות: ח"כים מימין ומשמאל עלו על ציונו של הרבי מליובאוויטש

היום, בבוקרו של יום חמישי הגיעה משלחת רישמית של כנסת ישראל לאוהל הק'. המשלחת מונה חמישה חברי כנסת ואנשי קשרי החוץ של כנסת ישראל. תיעוד

היום, בבוקרו של יום חמישי הגיעה משלחת רישמית של כנסת ישראל לאוהל הק'. המשלחת מונה חמישה חברי כנסת ואנשי קשרי החוץ של כנסת ישראל.

על ביקור המשלחת אמונה אגודת חסידי חב"ד בישראל שאנשיה עמלו על כל פרטי הביקור.

בין היתר הגיעו: יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ שולי מועלם רפאלי, יו"ר סיעת המחנה הציוני ח"כ יואל חסון, סגנית יו"ר הכנסת ח"כ נורית קורן (ליכוד)

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו). מוקדם יותר הגיעה שרת התרבות והספורט הגב' מירי רגב (ליכוד) לאוהל הק'.

הגעת המשלחת הינה חוליה בשרשרת אירועים שתיערך בעזרת ה' בקשר עם שנת ה25 ליום ג' בתמוז על ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק.

אגודת חסידי חב"ד מודה באופן מיוחד לת' מנחם מנדל פלס על כל הסיוע והארגון המורכב של אירוח המשלחת הנכבדה, ובטוחה כי תרם משמעותית לכבוד ליובאוויטש.

יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ שולי מועלם רפאלי אמרה:מול המציאות המודרנית שיצרה אצל רבים בעם היהודי מגמה של התרחקות מהיהדות ותופעת התבוללות שהגיעה לממדים קשים, החליט הרבי מליובאוויטש שהפתרון חייב להיות חובק עולם ולהגיע לכל יהודי ויהודי . ומאז במקומות שונים ורבים בעולם, שליחי חב"ד הם הלב הפועם של היהדות ומפיצים זהות יהודית וחיבור אליה בקרב מי שלא היה נחשף אליה מבלעדיהם.
זהו מפעל החיים של הרבי, וזהו אחד מפעלי החיים של העם היהודי שניצב מול אתגר ההתבוללות והריחוק.
שליחי ושליחות חב"ד ברחבי העולם כולו הם עוגן של מאור פנים וערבות הדדית לכל אחד ואחת בימים טובים ובזמנים קשים .
פעמיים זכיתי לקבל ברכה מהרבי בחייו ודולר לתת לצדקה וכבר שם נפגשתי בתור עם העם היהודי על כל גווניו.

יו״ר סיעת המחנה הציוני ומרכז האופוזיציה יואל חסון אמר: ״שמח על הקשר המיוחד שלי עם חב״ד, ארגון שמקדם יהדות סובלנית ומקרבת לבבות באופן אוניברסלי. מבחינתי זו חוויה בלתי נשכחת להגיע בפעם הראשונה אל הקבר של הרבי.״

ח"כ נורית קורן (ליכוד) אמרה: "הרבי מליובאוויטש היה איש חזון ומאוד התחברתי לערכים שהוא ייצג והנחיל. אני שמחה שהגעתי לכאן היום ועבורי זו סגירת מעגל מרגשת אחרי שביקרתי בבית הרב בכפר חב"ד ועכשיו פה בניו יורק. אני מברכת את אנשי חב"ד על הפעילות הענפה שלהם למען היהודית בכל רחבי העולם ובכך מקדשים את זכר הרב הצדיק".

יו"ר מפעל השליחות של חב"ד בישראל, הרב יוסף אהרונוב:
רגע לפני שאנו מציינים את יום ההילולא ה – 24 של הרבי, משלחת מכובדת ומגוונת של חברי הכנסת הגיעה לביוקר רשמי בציונו של הרבי.
כמו מאות אלפי יהודים אחרים המגיעים לכאן מידי יום כדי להתחבר לרבי ולמורשתו ולהתברך ממנו, גם מקומם של נציגי הכנסת לא נפקד ובתפקידם הם מביאים את הוקרתה של הכנסת לדאגתו העולמית והאי-סופית כמעט של הרבי לעתידו של העם היהודי, ולכל יהודי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.