תיעוד: חיסול המחבלים על ידי השוטרים(וידאו)

הטבח המזעזע בבית הכנסת בהר נוף: כוחות הביטחון שהגיעו למקום נקלעו לקרב יריות עם המחבלים, שחוסלו לאחר מספר דקות. צפו בתיעוד

הטבח המזעזע בבית הכנסת בהר נוף: כוחות הביטחון שהגיעו למקום נקלעו לקרב יריות עם המחבלים, שחוסלו לאחר מספר דקות. צפו בתיעוד
[alooma ref="2d05684e9af466f6db6a5b01b442f58b.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ואז תגלה שחיית בהזיה כמו השהידים שמבטיחים להם 70 בתולות בגן עדן ובסוף מגיעים לשם והאמת המרה מכה בפניהם!!! תתעורר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  אם קוקר לא יסננו את התגובה ותקרא אותה אולי תשכיל!!! רפואה שלמה!!

  פלוני |
  הגב
 2. אני מבקש בכל לשון של בקשה מגדולי מועצת התורה לא לעשות שום פשרות עם הצבא! טבח הזה בבית כנסת היא מדה נגד מדה מהשמים! המועצת רוצים להרוג הנשמות, (בפשרות מול הצבא-השמד) והאנשים האלו נהרגו לעורר אותנו, ותפסיקו לסלף התורה הק'. זי"ע.
  ————————————

  עת צרה היא ליעקב, כאשר חרב גיוס בני הישיבות המורם על ראשם של אחינו תושבי ארה״ק מחריף והולך רח״ל, הרשעים כים נגרש השקט לא יוכלו ובעזרתם של משתפי פעולה מנסים בכל כוחם לגייס בחורים ואברכים אל צבאם הטמא בכל מיני דרכים ותכסיסים.. טוב להודות לשם, שלצערינו ולעוונינו הרבים, וכעת הגענו למצב איום ונורא בראותם כי הדרך פתוחה לגיהינום, ומהשמים זכינו לגדולי תורה כאדמו”רים ורבנים וראשי ישיבות ממועצת גדולי השמד, אשר בקידוש שם שמים, בנעימות הליכותם, בגדלות תורתם, בחכמה גדולה כשלוחי ושותפי היצר והשטן, הצליחו בעזרת הרשעים להוביל כל המהלכים מול הצבא, אל מול עיניהם הכלות של לפיד ובנט מחוקקי החוק השמד העקר, נגד עולם התורה, ברוך אלוקינו שנתן לנו רועים (אכזרים) לדור יתום, שמנהיגים כולנו “לשמד-מוחלט” בדרך חכמה ובתבונה ובתחבולות של היטלר (נגד החרדים) והם חושבים שהקב”ה לא יגלה ברבים האמת שהם השותפים לרשעים פורקי עול היהדות, בעד כמה גרושים שהם מקבלים ממשלת הכופרים עבור עבודה השחורה, שמטנף עם ישראל..

  למה הם שוכחים שלכל יום יש את יום המחר,
  רבותי: במוצאי שביעית בן דוד בא, ואז…..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ואז אתה וטפשים כמוך שחושבים שהם מבינים טוב יותר מכל גדולי ישראל תמצאו במקומכם הראוי!!!
   עוד טיפש שחושב שהוא מבין משהו!!!

   פלוני |
   הגב
  • חבל באמת שלא מינו אותך לגדול הדור!
   מדבריך משתמע שאתה מבין טוב יותר מכל המועצת!
   קצת ענווה לא תזיק!

   מישהו שמבין |
   הגב
   • במקום שאין איש תשתדל….. להיות איש………..

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב