תיעוד מחריד: רגע הפיצוץ ברכב באשדוד(וידאו)

בסרטון שנקלט במצלמות אבטחה נראה רגע הפיצוץ במכונית ברחוב רוגוזין שבעיר. אדם המוכר למשטרה מעבירות של סחיטה באיומים והפעלת בתי הימורים נהרג וחברו, כבן 30, נפצע בינוני. כך זה נראה

רגעי החיסול באשדוד – לעיני המצלמות: בסרטון ממצלמת האבטחה של עיריית אשדוד נראים רגעי הפיצוץ שזעזע את רובע ד' בעיר – והביא למותו של אדם המוכר למשטרה ולפציעתו של חברו באורח בינוני-קשה. בתיעוד נראה הרכב בו נהגו השניים יורד מן המדרכה לאחר שחנה עליה. שניות לאחר שהחל בנסיעה, הרכב התפוצץ וחלקיו התפזרו לכל עבר. רכב שעמד מאחורי המכונית שהתפוצצה נראה נוסע אחורה בבהלה.

שעות לאחר החיסול של האדם המוכר למשטרה בלב העיר אשדוד, נחשפים גם פרטים אודות עברו של האיש, שניצל מניסיון דומה לחסלו רק לפני כחודש – זאת באמצעות מטען שהוטמן מתחת לרכב בו נסע. כך מסר גורם המקורב לאדם שחוסל לחדשות 2 Online.

לפני שלוש שנים הוגש נגד היעד לחיסול באשדוד ונגד עבריין נוסף מהעיר כתב אישום בגין עבירות של סחיטה באיומים, עבירות מס ועבירות רבות של החזקה וניהול מקומות למשחקים אסורים. בבקשת מעצרם לבית המשפט בנובמבר 2011 עלה כי קיים חשש ששחרורם יאפשר להם להמשיך בביצוע עבירות ואף יסכן את ביטחון הציבור.

ההרוג והאדם הנוסף הואשמו במהלך 2011 כי ניהלו בתי הימורים במקומות שונים באשדוד, והפעילו את מקומות ההימורים בשלוש משמרות ביום, 24 שעות ביממה. מכתב האישום עלה בנוסף כי הנאשמים סחטו תוך איום, מאחד המהמרים, את תשלום הפסד ההימורים ותשלומים נוספים כ"ריבית".

את הרווחים שהניבו מעסקי ההימורים, שלשלו הנאשמים לכיסם ולא דיווחו על ההכנסה לרשויות המס. כפועל ישיר מפעילותם של הנאשמים, בהחזקה וניהול של מקומות למשחקים אסורים, הפיקו הנאשמים הכנסה בסך של לפחות 600 אלף שקלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.