תיעוד ממרכז הליכוד: חגיגות בעקבות החלת הריבונות

1500 חברי מרכז מפלגת הליכוד הצביעו היום (ראשון 31.12.17) פה אחד בעד בהצבעה ההיסטורית למען החלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון ותנופת בנייה במרחבי ארץ אלה. צפו

1500 חברי מרכז מפלגת הליכוד הצביעו היום (ראשון 31.12.17) פה אחד בעד בהצבעה ההיסטורית למען החלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון ותנופת בנייה במרחבי ארץ אלה.

בתנועת הריבונות מיסודה של תנועת 'נשים בירוק' מברכים את תנועת הליכוד על המהלך ההיסטורי. "זהו רגע היסטורי לליכוד, רגע היסטורי לעם ישראל, רגע היסטורי לארץ ישראל ורגע היסטורי לתנועת הריבונות", אומרות ראשי התנועה, יהודית קצובר ונדיה מטר, ומוסיפות כי "במהלך כינוס מרכז המפלגה נאמו בכירי המפלגה נאומים תקיפים ונחרצים בעד ארץ ישראל ובעד זכותנו הריבונית עליה. כל נאום היה פנינה בכתרה של המפלגה".

בתנועה מחזקים את ידיהם של חברי המרכז שהובילו למהלך הדרמטי ובהם שבח שטרן, נתן אנגלסמן, ישי מרלינג ופעילים נוספים ש"עבדו קשה מאוד על מנת לחולל את התפנית המדינית פוליטית".

קצובר ומטר מציינות כי המהלך הבא הוא הבאת ההחלטה לכלל יישום, וזאת בחקיקה מוסדרת ובהובלתה של מפלגת השלטון, הליכוד.

צפו בצילומי קבלת הפנים שהכינו פעילי תנועת הריבונות לבאי כינוס הועידה. תחת הכותרת 'רק הליכוד יכול' ו'הליכוד תומך בריבונות' ביקשו הפעילים להעניק רוח גבית עממית לחברי המפלגה שכאמור תמכו בסופו של דיון בהצעת ההחלטה פה אחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.