תיעוד מתוך התופת באורלנדו (וידאו)

רגעים ספורים לאחר שנכנס מחבל לפאב אמנדה תיעדה את עצמה. בסוף הסרטון נשמעים צרורות הירי הקטלניים. { ריקודים ויריות}

אמנדה אלביר, סטודנטית לסיעוד בת 25 מפלורידה, שבילתה בפאב שנרצחו במועדון ה-Pulse באורלנדו, לאחר שעומאר מטין נכנס למקום חמוש בנשק ופתח באש לכל עבר. רגעים ספורים  לאחר מכן אמנדה תיעדה את עצמה. בסוף הסרטון נשמעים צרורות הירי הקטלניים.


במהלך הלילה צילמה אמנדה באמצעות הטלפון הנייד מספר סרטונים . בסרטון האחרון היא נראית כשהיא מסתכלת למצלמה במבט מבוהל. קולות עזים של ירי נשמעים מאחוריה, בעודה לוחשת "יריות", מסובבת את ראשה הצידה – ואז הסרטון נקטע.

אמנדה היא בין הנרצחים בפיגוע. "הסרטון הזה הוא הפעם האחרונה שראיתי אותה", סיפר אחיה. הוא הוסיף כי אחותו הספיקה לתפוס מחסה, יחד עם רבים אחרים, בשירותים במקום – אך שם ככל הנראה נורתה לבסוף למוות.

 

"שמעתי רעשים וחשבתי שמדובר בזיקוקים", סיפר היום ריי ריברה, שעבד כדי.ג'יי במועדון. "אנשים התחילו ליפול על הרצפה, אחרים פשוט ברחו לאן שרק הצליחו, ראיתי גופות על הרצפה. היה שם כאוס מוחלט, כולם רק ניסו להימלט".

"בחור שרקד לידי נפל, היה פשוט דם בכל מקום", סיפר חביאר אנטונטי, מבלה במועדון ששהה במקום בזמן הטבח. "כשהבנו שמדובר ביריות, מיהרנו להתחבא מתחת לבר", סיפר חנייל גונזלס, מבלה נוסף במקום. "אנשים צרחו וזחלו על הרצפה, אני זוכר שאמרתי לעצמי שאני לא אמות בצורה הזו, לא היום ולא ככה. הבנתי שמה שצריך לעשות הוא פשטו לזחול לעבר .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.