תיעוד ענק: כל ראשי המדינה בסלון של ליצמן

בשמחת השבע ברכות שנערכה לראשי מפלגות הקואליציה, בביתו של שר הבריאות ברחוב אבן האזל בירושלים הגיעו כל ראשי המדינה. הכל על מאחורי הקלעים של האירוע המתוקשר. שלומי כהן תיעד.

בשמחת השבע ברכות שנערכה לראשי מפלגות הקואליציה, בביתו של שר הבריאות ברחוב אבן האזל בירושלים הגיעו כל ראשי המדינה.

בשמחה השתתפו: ראש הממשלה ורעייתו הגב' שרה נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר האוצר משה כחלון, שר החינוך נפתלי בנט, יו"ר ועדת כספים גפני, מנכ"ל רוה"מ, מזכיר הממשלה, ויואב הורביץ ראש הסגל.

בעזרת הנשים כובדה רעיית ראש הממשלה לשבת ליד משפחת הכלה. בין הורי הכלה והחתן, לבין הגברת נתניהו התפתחה שיחה ידידותית, במהלכה, היא חשפה באוזניהן, על כך שבנערותה גדלה בגבעון שם מתגורר הרב זילברשטיין שהיה מיודד עם אביה, "הוא היה מחותן של דוב פלדמן, והיה מיודד עם אבא שלה, השניים נהגו ללמוד ביחד מדרשים ופרשת השבוע", סיפרה.

במהלך השמחה, סיפרה רעיית ראש הממשלה, איך מתנהל הבית, המחותנים סיפרו כמה ילדים יש, ומי נשוי למי. בשלב הזה, התקרבה הגברת נתניהו אל עזרת הגברים ותיארה בפני השר ליצמן כי אבנר נתניהו נוהג לומר כי "השר ליצמן מדבר אמת".

בעזרת הגברים, ראש הממשלה בנימין נתניהו סיפר בגאווה כי, "כל שבת הוא לומד עם בנו אבנר פרשת שבוע". נתניהו וליצמן הפגינו ידידות כאשר הרימו "לחיים", הח"כים החרדים נראים כשהם עולצים לצד בכירי הקואליציה.

ולמי שעוד פקפק בקשר ההדוק בין החרדים לנתניהו, מוזמן להציץ בגלריה המרהיבה (של הצלם שלומי כהן) שעוד תכנס לספר תור הזהב של היהדות החרדית.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליצמן משתתף בממשלת הפשע נגד הדת

  ליצמן הוא חילוני מחופש לחרדי הוא נגד הנוטרי קרתא ובגללו יש טרור צריך לפטר אותו מהממשלה הוא לא דואג לברריאות הוא כל היום חוגג ולא דואג למצב הבריאותי הקשה ששורר במדינת ישראל לא הוא חבר של ביבי שלא חפת לו מהחולים והרדיפה נגד חרדים במאה שערים בממשלת לפיד היה הרבה יותר טוב לחרדים היינו יותר בריאים כי ליצמן הוא שומר שבת ואין לו זמן לטפל במצב הבריאות השרה לשעבר יעל גרמן מאוד עזרה לבריאות והייתה מומחית בעניין הפעם כלנו בחורים ביש עתיד ודואגים לבריאות לא רק החרדים המתונים קימים בעולם גם יש חלשים אסור במפלגת ג' רק פולטיקה חרדת מסריחה הפעם בוחרים יש עתיד כי בכל זאות החרדים תומכים בהתיצבות בלשכת הגיוס הם סתם עשו עצרת נגד הגיוס בראש חודש אדר לפני כ3 שנים הפעם מורדים את החרדים השקרנים מהקואלצייה ובוחרים בממשלת ימין אלי ישי יאיר לפיד שהכי נורמלים במשק הישראלי ובבמשלה נורמלית במילא החרדים מתייצבים לצהל נתניהו רק צוחק ומדבר נגד הנוטרי קרתא ומרביץ להם שאלי ישי היה בממשלה היה אפשר להסתובב במאה שערים היום שהחרדים בממשלה כמו אריה דרעי הפושע הממשלה לא שווה כלום יש רדיפות ומכות ושנאה ווכחים בישיבות בלי סוף ככה המשיח לא יבוא בצורה הזאות.

  חיליק שמולביץ |
  הגב
 2. הבעיה היא בשורש

  כל המשכילים ביחד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב