תיעוד: רבי דוד אבוחצירא ניחם את אחיו באשדוד (גלריה)

האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא בניחום אבלים אצל אחיו רבי ישועה ורחמים בבית הכנסת יצחק ירנן. צפו בגלריה

האדמו"ר המקובל רבי דוד אבוחצירא הגיע לעיר אשדוד כדי להשתתף במצות ניחום אבלים אצל אחיו הצעיר רבי ישועה ורחמים, בנו הצעיר של הבבא מאיר על פטירת אמו הרבנית מזל ע"ה.

האדמו"ר ניחם את אחיו החורג רבי ישועה ורחמים בבית הכנסת 'יצחק ירנן' השייכת לרבי ישועה ורחמים.

הרבנית הצדקנית, מרת מזל אבוחצירא ע"ה אשת ה'בבא מאיר' – רבי מאיר אבוחצירא זצ"ל בת 85 בפטירתה. הרבנית היא אמם החורגת של האדמו"רים רבי דוד, רבי רפאל, ורבי יקותיאל אבוחצירא. ואמו של האדמו"ר רבי ישועה ורחמים.

צפו בגלריה

צילום: חיים שטרן – סוכנות הידיעות "חדשות 24"
רבי דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

unnamed (1)

דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

דוד אבוחצירא צילום חיים שטרן 24

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא הבנתי מדוע מכונה הרב ישועה ורחמים כאח "חורג" של האחים האדמורי"ם. אמו היתה אמא "חורגת" אבל הוא אח לכל דבר מאביו. הם אחים. חכמים הזהרו בדבריכם.

  יענקי |
  הגב
 2. טעות. הרב נראה בתמונה הרביעית, ואכן הנני מכיר היטיב את הרב הראל חתן הבבא סאלי, אף רבי דוד בעצמו למד אצלו בצעירותו. הרב ממש בקי בכל חלקי התורה. אף לאחרונה זכיתי להתוודע אל בניו הקדושים הרב אוריאל והרב אהרן והרב מאיר הם כולם קדושים והולכים בדרך הבבא סאלי הקדוש זיע"א

  בתמונה הרביעית |
  הגב
 3. בתמונה השלישית נראה יושב ממול רבי דוד, כבוד קדושת חתנא דבי נשיאה הגאון הקדוש רבי אריה יהודה הראל שליט"א מירושלים חתנו של מרן הקדוש הבבא סאלי זיע"א שהוא הדוד של רבי דוד ושאר האחים. הרב קדוש וטהור גאון בתורה בכל חלקי הפרד"ס וכן בניו הקדושים מירושלים הולכים בדרך הבבא סאלי בקדושה וטהרה ושמירת העינים והם גדולים בתורה מרביצי תורה, אני אישית שמעתי מרבי דוד שליט"א שאמר על "משפחת הראל" הק' שהם הממשיכים האמיתיים של הבבא סאלי, ולמרות הכל הם צנועים וענוים, לענים יתן חן.

  בן המשפחה |
  הגב