נשות הסיקריקים הניפו דגלי אש"ף

במהלך פשיטה משטרתית על משרדי "מרכז ההצלה" בשכונת מאה שערים חבטו שוטרים באלימות כלפי המפגינים. נשים שהפגינו במקום הניפו דגלי אש"ף – תיעוד בלעדי

לאחר תקופה של שקט יחסי, כוחות גדולים של  משטרה פשטו על משרדי 'מרכז ההצלה' בשכונת מאה שערים בירושלים. שישה חשודים נעצרו בהפרות סדר אלימות. במהלך הפעילות תועד רגע בו חבטו שוטרים באלימות כלפי המפגינים כתגובה להנפת גדלי אש"ף בידי קבוצת נשים שהפגינו במקום.

כוחות משטרה הגיעו לבצע חיפוש עפ"י צו של בית משפט במשרד בתוך בנין ברחוב חברת ש"ס בשכונת מאה שערים.

עם הגעת השוטרים למקום החלה התגודדות של עשרות חרדים מחוץ למבנה שקראו קריאות נגד השוטרים והחלו ליידות לעברם מכל הבא ליד, בהם אבנים, חפצים, מוטות ברזל וביצים. למקום הגיעו כוחות נוספים שפיזרו את מפירי הסדר.

עם יציאת השוטרים מהמבנה וסיום ביצוע הצו נמשך ידוי האבנים והפרות הסדר האלימות. הכוח פיזר את מפירי הסדר ועצר 6 חשודים שהובאו לחקירה ביחידה המרכזית.

משטרת ישראל רואה בחומרה כל נסיון לעשות שימוש בהפרות סדר קשות ואלימות במטרה להשפיע ולמנוע ביצוע פעילות משטרתית ומימוש החלטות בית משפט ולא תיתן לכך יד.

צילום: חיים גולדברג \ אקטואליק

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בהחלט ידוע שיש רשעים, עמלקים, יש מהם שהם גבאים ונכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, גבאים של מנהיגים, וחכי"ם, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים כמו גב' אמית מאופקים שביזה גדולי ישראל, וגם יש גייסים מנהיגים בישראל, ואדמורי"ם, ועד הישיבות [כמו אשר קליין החשוד שלא שמע על הר סיני קול א-לוקים "לא תרצח"] בשיטת האקונומיקה, והרציחה של ועד הישיבות נגד איש ירושלם, והנ"ל משתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ה"י. וזו זעקת כל יהודי חרדי עד לשמים, ובקרוב השם ירחם עלינו ויוציאנו מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשיעבוד לגאולה בעגלא ובזמן קריב מאוד.

  השעה היא עת צרה ליעקב.
  דם ישראל נשפך כמים וזדים ארורים נשאו ראש.
  עינינו נשואות למרום ומיחלים לאבינו שבשמים בלב קרוע ומורתח, אל תחרש ואל תשקוט ק-ל לבטל חידוש גזירת הגיוס בקרוב ממש. אמנם גם עלינו החובה מוטלת לשוב אליו יתברך באמת ובלב שלם ולקיים בעצמינו תשובה ותפלה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה. כל הציבור מומלצים להרבות בתפלה, ובכל יום להוסיף מזמורי תהלים ובקשת תחנונים אחר תפלת שחרית ומנחה. וכל אחד יעשה חשבון הנפש בעניני יראת שמים, שמירת עינים והברית, ותיקון המעשים, והמידות, ולב יודע מרת נפשו. וגם להתחזקות בלימוד התורה, בכמות ובאיכות.
  ובחוש רואים המשקרים שאומרים הכל בלוף אין גיוס אין גזירה ואין בכלל צבא, ואין בכלל גיוס חרדים – בני ישיבה, וגם אין ציידים, ואין מכסות, ואין בכלל יעדים, וגם אין בחורי ישיבות, ואין בחורים יושבים בבתי כלא, ואין עצורים, ואין כינוסים, ואין ממשלה, ואין תקציב לשמד, ואין מדינת השמד, ואין חילול השם.
  אבל בהחלט ידוע שיש רשעים, עמלקים, יש מהם שהם גבאים ונכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, גבאים של מנהיגים, וחכי"ם, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים כמו גב' אמית מאופקים שביזה גדולי ישראל, וגם יש גייסים מנהיגים בישראל, ואדמורי"ם, ועד הישיבות [כמו אשר קליין החשוד שלא שמע על הר סיני קול א-לוקים "לא תרצח"] בשיטת האקונומיקה, והרציחה של ועד הישיבות נגד איש ירושלם, והנ"ל משתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ה"י. וזו זעקת כל יהודי חרדי עד לשמים, ובקרוב השם ירחם עלינו ויוציאנו מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשיעבוד לגאולה בעגלא ובזמן קריב מאוד.

  דם ישראל נשפך כמים וזדים ארורים נשאו ראש. |
  הגב
 2. כל הצרות בגלל ועד הישיבות............. הנה עצם חידוש חוק הגיוס הוא בוודאי רע גדול. כי פעם ראשונה בהיסטוריה הסכמנו לשלוח בחורים חרדים לצבא השמד. זה נתן לגיטימציה לכל הציידים למיניהם להיות כעמלק תוקפים את כל הנחשלים. באמת הרי עצם הכחשת המציאות גורמת נזק! כי אם אין בעיה אין טיפול.. מה אכפת להם שעושים מחאות נגד גיוס הצבא, ובעד חיזוק עולם התורה??? התשובה היא: בגלל שהם שולחים אלפי בחורים לשמד ממש, ושינו את מסורת הדורות ולא רוצים שקלונם יושמע ברבים, [אע"פ שהחזון איש זצ"ל אמר – יהרג ואל יעבור] וכעת גדולי התורה של המועצת של אמריקה לא מפחדים לזעוק את האמת, וגם שלחו להם את המכתב!!! עכשיו לפני ביאת המשיח, זו תחילת של המהפכה, למרות עשרות מליוני השקלים המושקעים בקמפיין האגרסיבי להשתיק כל קול מחאה על השיוי הקיצוני שעובר היהדות החרדית בשנים האחרונות בעקבות גזירת הגיוס.

  קחו כוס מים ותקשיבו טוב: עד מתי עם ישראל ישתוק! חברי כנסת ביחד עם ועד הישיבות ידועים כסוחרי נשמות של בחורי ישיבות!!! כל הציבור החרדי יודעים כבר שועד הישיבות ביחד עם מאיר פרוש ושאר חכים הנקראים חרדים המתיעצים עם הרב שטינמן שליט"א, כמו גפני פרוש דרעי ליצמן מ"כלב" מוזס אייכלר וכו' הם סוחרים בנשמות של בחורי ישיבות, תמורת מינויים של שרים וסגני שרים ומשכורות גבוהות. הם מכרו אלפי בני ישיבות לצבא השמד, ממשיכים להתעלל בבחורי ישיבה. תזדעזע ארץ ישראל, והם נותנים אישור גורף לעבוד בשבת ממש בושה, וזה לא מריח טוב, עד מתי נשתוק!!! עד מתי עם ישראל ישתוק!!!

  האם ועד הישיבות [המשומדים] חושבים שהם מקדשים שם שמים? קידוש השם? בוודאי! השאלה רק השם של מי. [רק השם של השטן הס"ם] האינטערס שלהם זה כסף וכסף ועוד כסף כמו שהיה להיטלר, שמד שמד שמד ועוד שמד כמו שהיה להיטלר ימח שמו וזכרו… ממש בדרכיו.

  ובשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת כמו פרוש גפני מ-כלב וכו' וחבריו מש"ס, אגודת ישראל, ודגל התורה, יהדות התורה, לא לפגוע יותר בעולם התורה, ולא להכנס למו"מ עם השלטון הישראלי על מכסות ומספרים. אלא להגיד להם שאין אנו מוסרים לצבא השמד שלכם אף לא בחור אחד, בין עילוי ובין חלש, בין חכם בין טיפש, כי כל בחור עולם מלא של כל העולם כולו, ולא להתפתות למינויים של שרים או סגני שרים ומשכורות גדולות ככל שיהיו, כי על עולם התורה צריך לשמור מכל משמר. ולזכור שחז"ל מלמדים אותנו ש"יש דין ויש דיין" היינו דיין האמת.

  והנה עצם חידוש חוק הגיוס הוא בוודאי רע גדול. כי פעם ראשונה בהיסטוריה הסכמנו לשלוח בחורים חרדים לצבא השמד. זה נתן לגיטימציה לכל הציידים למיניהם להיות כעמלק תוקפים את כל הנחשלים. באמת הרי עצם הכחשת המציאות גורמת נזק! כי אם אין בעיה אין טיפול.

  היתכן בהחלט שבמצב ההוא החוק היה מבחינת רע במיעוטו???? אך בגלל זה הוא מושלם? בגלל זה צריך כמו חזיר להראות שאצלנו הכל כשר? הרי הגה"ג ר' משה הילל (שהוא איש רוח ד' בו) הסכים שאפילו בחור עובד צריך ללכת לכלא ולא לצבא!!!

  ומצד שני? מה הם חושבים שר' משה הילל מוכן להפקיר את כלל ישראל? אם היו עושים את הפעולות ההצלה מלכתחילה, הרי הוא היה חוד החנית של מלחמה!!! אלא מה? המחלוקת חשובה יותר!!! עד מתי? עד שכולם התגייסו? צד אחד (הרשעים) יכחישו את הסכנה וצד שני (הצדיקים) יעשו פרסומת וכולנו ח"ו נפסיד? הרי רוב הציבור לכאורה נראים שהם יראים ושלמים!

  ומה אכפת להם שעושים מחאות נגד גיוס הצבא, ובעד חיזוק עולם התורה??? התשובה היא: בגלל שהם שולחים אלפי בחורים לשמד ממש, ושינו את מסורת הדורות ולא רוצים שקלונם יושמע ברבים, [אע"פ שהחזון איש זצ"ל אמר – יהרג ואל יעבור] וכעת גדולי התורה של המועצת של אמריקה לא מפחדים לזעוק את האמת, וגם שלחו להם את המכתב!!! עכשיו לפני ביאת המשיח, זו תחילת של המהפכה, למרות עשרות מליוני השקלים המושקעים בקמפיין האגרסיבי להשתיק כל קול מחאה על השיוי הקיצוני שעובר היהדות החרדית בשנים האחרונות בעקבות גזירת הגיוס.

  למדן גדול הדור |
  הגב