תיעוד: שרה נתניהו ומני נפתלי מתייצבים בבית הדין (גלריה)

אשת רה"מ הגיעה לבית הדין האזורי לעבודה בי-ם, לדיון בתביעתו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון רה"מ. "מעולם לא זרקתי מפה ולא אמרתי להחליף שקית חלב", טענה. היא דחתה את הטענות כי השליכה חפצים. "מעולם לא זרקתי מפה", אמרה נתניהו. "צריך לזכור אני דור שלישי לשואה. מעולם לא זרקתי מפה.

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, הגיעה היום (יום א') לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים,במסגרת הדיון בתביעתו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה שטען ליחס מבזה ומשפיל מצידה. "דמי נשפך בתקשורת, עד רגע זה לא נשמע קולי", אמרה נתניהו בפתח עדותה.

היא הכחישה שהתנהגה בתוקפונות והשליכה חפצים: "אני מעולם לא השלכתי דבר מעולם על הרצפה. לא פיזרתי. אני זוכרת שראיתי המון פרחים נבולים, ואני ביקשתי, לא רק ממני, מכל מיני אנשים – אם אתם רואים פרחים נבולים – תרעננו אותם.. תוצאיו אותם. יש הרי רק בקומה הציבוירת, אצלנו אין אפילו פרח".

אשת ראש הממשלה דחתה את הטענות כי דרשה שבכל עת יהיו עובד ועובדת בחלקו התחתון של בית ראש הממשלה ואמרה: "למעלה משנה ורבע שבה נשפך דמי בראש חוצות, ותומכים בזה בתקשורת. עד עצם הרגע הזה לא נשמע קולי. כשיוצאים מנקודות הנחה, אני אומרת שההנחות האלו שנשמעות כתורה מסיני אינם תורה מסיני".

בהמשך טענה נתניהו כי הייתה נתונה ללחץ כבד מצדו של נפתלי. "במשך חודשים הוא לחץ ולחץ להפסיק להיות מאבטח ולהיות אב בית", אמרה. "לא חשבתי שהוא מתאים, אבל הוא לחץ. לא שמעתי לקולות הפנימיים שלי והסכמתי, לצערי. רק אחרי שמני עזב הבנתי עד כמה הוא היה גרוע". נתניהו סיפרה כי בנה אבנר סיפר לה באחרונה כי נפתלי אף הרביץ לכמה מחבריו במהלך התקופה שבה הועסק, מה שגרם לרבים מהם שלא לרצות לבקר בביתם.

"מהרגע שנכנסנו לבית ראש הממשלה, לא דרשתי להחליף דברים. מני נפתלי אמר לי שצריך להחליף וילונות ועוד", הדגישה. "פעמיים החלפנו דברים – לפני ביקור אובמה ולפני ביקור נשיא צרפת". נתניהו הוסיפה כי פרסום התביעה של נפתלי בכלי התקשורת דווקא הביאה לגילויי תמיכה מצד עובדי המעון. "חלק גדול מהעובדים כתבו לי מכתבים אחרי ההתפרצות המטורפת בתקשורת של אב הבית הזה".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.