תיק גטאס: תמלילי החקירה נחשפים (וידאו)

הראיות בפרשת מסירת חבר הכנסת באסל גטאס טלפון נייד לרוצח ואליד דקה הן חדות וברורות. גטאס לא ידע שהמשחק נגמר, שהכול תועד וצולם, ושהוא בדרכו להסרת חסינות ולכתב אישום ועונש חמור. צפו בכתבה {גיא פלג חושף}

לפני שנחשף לתיעוד המפליל, הוא עוד הכחיש. הוא לא ידע שאסיר העולם ווליד דקה, שאליו יועד משלוח הטלפונים, הפליל אותו בחקירה.

וכך נשמעו חילופי הדברים בין חוקר המשטרה לבין חבר הכנסת, עוד לפני שידע על התיעוד המפליל: על הפגישה בתחנת הדלק מסירת המעטפות לרוצח בבית הכלא והתמלילים מתוך החקירה.

תיק גטאס המלא נחשף: הפגישה בתחנת הדלק מסירת המעטפות לרוצח בבית הכלא והתמלילים מתוך החקירה לכתבה של גיא פלג – כתב המשפט של חדשות 2>> http://bit.ly/2jpwqCy

פורסם על ידי ‏החדשות‏ ב- יום שני, 23 בינואר 2017

להלן התמלילים: חוקר: "אני אומר לך שאתה תיאמת בטלפון עם ווליד דקה, את הטלפונים הניידים לתוך קציעות. מה אתה אומר על זה?".
גטאס: "לא".
חוקר: "לא נכון? ואם אני עכשיו אומר לך שווליד מסר בחקירה שלו שאתה ידעת שבחבילה שאתה מכניס לבית הסוהר יש טלפונים ניידים, מה אתה אומר על זה?".
גטאס: "שקר מוחלט".
חוקר: "מי משקר?"
גטאס: "אם הוא אמר את זה, הוא משקר".
חוקר: "ווליד מציין באופן מפורש שהוא יצר איתך קשר לפני המפגש בבית סוהר ונתן לך הנחיות מפורשות מאיפה לקחת את הטלפונים הניידים. מה אתה אומר?".
גטאס: "לא נכון. ואם אתם כל כך חכמים וכל כך מתוחכמים, מצותתים לטלפונים האלו בכלא, שאתם יודעים שהם קיימים, אז אני רוצה לבקש, ואני אגיע (עם זה) לעליון, שתשמיעו לי את השיחות, ואז תראו בדיוק שזה מאשר את הגרסה שלי שאני לא ידעתי… אם באמת ידעתם שזה ציוד תקשורת, במקום לטמון לחבר כנסת מלכודת, בכל מדינה מתוקנת בעולם היו מזהירים את חבר הפרלמנט מפני דבר כזה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.