"תיק התרבות תורנית בירושלים – ריק לגמרי"

כך טוען מחזיק התיק, סגן ראש העיר ירושלים חיים אפשטיין. לדבריו, בשל המלחמה נגדו מצד הנציגים החרדיים, הללו פוררו את התיק והפכו אותו ל-"12 תיקים קטנים"

חילופי ההאשמות בקרב הנציגים החרדים בעיריית ירושלים ממשיכים ליצור כותרות: אתמול (א') פורסמו המילים הקשות שהטיח חבר עיריית ירושלים הרב יוחנן ויצמן (הסיעה המרכזית) בחבריו, בעקבות התנהלותם בתקציבי התרבות התורנית בעיר.

על פי הציטוטים, אמר ויצמן כי ההתנהלות בתיק התרבות התורנית הינה "זבל שבזבל". בהמשך חזר בו מאמירה זו, אך הוסיף משפט לא פחות חמור, אולי אף יותר, באומרו כי "התיק מנוהל על ידי חבורת גנבים ושודדים".

הבוקר התבטא בנושא גם מחזיק תיק תרבות תורנית, חיים אפשטיין (סיעת 'בני תורה' – הפלג הירושלמי), ואמר כי כשקיבל לידיו את התיק, הוא היה מלא וגדוש, ואילו היום כשהוא מסתכל לתוכו, התיק ריק.

בראיון לנועם זיגמן ברדיו 'קול ברמה', ציין אפשטיין כי למרות היותו מחזיק תיק תרבות תורנית, כיום מתקיימים אירועים לציבור החרדי מטעם העירייה שהוא כלל אינו מודע אליהם.

לטענתו, שאר הנציגים החרדים בעירייה מידרו אותו מסמכויותיו בתיק, כיוון שחששו שהוא לא יאשר אירועים מסוימים עבור תושבי העיר החרדיים.

מתיק אחד, כך לדבריו של אפשטיין, הפך תיק תרבות תורנית לשנים עשר תיקים קטנים, כשכל אחד מהנציגים החרדים בעירייה מחזיק לעצמו נתח קטן עבור קהל בוחריו, ומי שמוצא עצמו נפגע מכך, הם התושבים עצמם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.